Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
“İyi bir işadamı, siyasetçi ve Ünye aşığıydı” -
“İyi bir işadamı, siyasetçi ve Ünye aşığıydı” -
7 Aralık 2017 Perşembe 15:07
Ak Parti Ünye eski İlçe Başkanı, işadamı Adem Çalık’ın cenaze törenine katılan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “İyi bir işadamı iyi bir siyasetçi, iyi bir Ünye aşığı ve her işini çok planlı, programlı ve yazarak yapmayı seven, önünde mutlaka bir bilgisayar ve not defteri bulunan bir kardeşimiz ve arkadaşımızdı.” dedi.

Ak Parti Ünye eski İlçe Başkanı, işadamı Adem Çalık (45), yaklaşık 3 aydır kanser tedavisi gördüğü Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde hayatını kaybetti. Çalık için önce Cumhuriyet Meydanı’nda Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı önünde partisi tarafından düzenlen törenle uğurlandı. 

Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, törende yaptığı konuşmada, Adem Çalık ile 19 yıl önce tanışıp birlikte yola çıktıklarını ifade ederek; “İyi bir işadamı iyi bir siyasetçi, iyi bir Ünye aşığı ve her işini çok planlı, programlı ve yazarak yapmayı seven, önünde mutlaka bir bilgisayar ve not defteri bulunan bir kardeşimiz ve arkadaşımızdı.” dedi.

Çamyar, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Kendisiyle en son İstanbul’daki Ordulular Günü’nde yanı başımızdaydı. Orada ‘Kendimi iyi hissetmiyorum’ dediğinde, İstanbul’da tedaviye başlayalım, olmazsa Hacettepe’de başlayalım, dedim. Ama onun bir ilkesi vardı; güvendiği ve kafasına yatan, doğrudan şaşmadan ilkeli bir şekilde yoluna devam ederdi. ‘Orada da ben doktoruma çok güveniyorum, tedaviye burada başlayacağım’ dedi. Mevlam bize cennette buluşmayı nasip etsin, taksiratını kusurlarını affeylesin. İsmail amca’nın iki oğlu var kabul ederse bir oğlu da biz olalım. Başımız sağ olsun.”

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.