Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
“Vefatı ani gerçekleşti”
“Vefatı ani gerçekleşti”
7 Aralık 2017 Perşembe 15:09
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ak Parti Ünye eski İlçe Başkanı, işadamı Adem Çalık’ın cenaze töreninde yaptığı konuşmada, “Naif ve kibar bir arkadaşımızdı, ama yiğitte bir arkadaşımızdı. Yani kibarlığının altında çok dirençliydi ama vefatı ani gerçekleşti. Mekanı cennet olsun.” dedi.

Ak Parti Ünye eski İlçe Başkanı, işadamı Adem Çalık (45), yaklaşık 3 aydır kanser tedavisi gördüğü Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde hayatını kaybetti. Çalık için önce Cumhuriyet Meydanı’nda Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı önünde partisi tarafından düzenlen törenle uğurlandı. 

Cenaze törenine katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ise, “Adem Çalık kardeşimizi 1999 yılından bu yana tanırım. Naif ve kibar bir arkadaşımızdı, ama yiğitte bir arkadaşımızdı. Yani kibarlığının altında çok dirençliydi ama vefatı ani gerçekleşti. Kendisiyle rahatsızlığı sürecinde de görüştük, istişare ettik. Güvendiği bir doktoru vesilesiyle Samsun’daki tedavisini bırakmadı, bırakamadı. Her Ünye’ye geldiğimde yanımdaydı, her Ordu’ya geldiğinde de muhakkak uğrardı. Mekanı cennet olsun. Başta babası, eşi, kardeşi, çocukları olmak üzere tüm hemşerilerimizin başı sağ olsun.” dedi.

Adem Çalık’ın cenazesi meydandaki törenin ardından omuzlarda taşınarak Ünye Merkez Büyük Cami’ye getirildi.

Merhum Çalık,  ikindi namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Bayramca Mahallesi’nde aile kabristanlığına defnedilerek son yolculuğuna uğurlanacak.

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.