Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Turkcell İletişim Merkezi, Sider İletişim 2. Şubesini açtı
Turkcell İletişim Merkezi, Sider İletişim 2. Şubesini açtı
13 Aralık 2017 Çarşamba 17:40
Ünye’de iletişim sektöründe faaliyet gösteren Turkcell İletişim Merkezi Sider İletişim 2. Şubesini Akkuş Niksar Caddesi Hanboğazı Mevki’inde açtı.

İş Adamı Cemal Sider yönetiminde ilki Ünye'de Hükükümet Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Turkcell İletişim Merkezi Sider İletişim Şubesi'nin 2.si açıldı.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, açılışta Ünye’nin değişip, dönüştüğünü ve güzelleştiğini söyleyerek, "Bu güzelliklerin içerisine her gün yeni iş yerleri dahil oluyor. Belediye Ruhsat Müdürümüzden geçtiğimiz yıllara ait açılan ve kapanan iş yerleri sayılarını aldık. Baktığımızda 3 kat büyüyen bir Ünye var. 1 yıl içerisinde ortalama 500’e yakın iş yeri açılmış. Bu ekonomi çarklarının döndüğünü gösteren en önemli olgu. Her iş yeri aynı zamanda bir istihdam demek. Cesaretle iş yeri açan hizmete sunan iş adamlarımızı tebrik ediyorum."dedi.

Başkan Çamyar, iletişimin önemine de vurgu yaparak, "İletişim Türkiye’de özellikle Rahmetli Turgut Özal dönemi ile başladı. Telekomünikasyon alanında ki o değişim ve dönüşüm 1985’li yıllardan itibaren ilerleyerek devam ediyor. Türkiye 3G’yi konuşurken Sayın Cumhurbaşkanımız 4,5G’den bahsediyordu. Birçok gelişmiş ülkenin de önünde olan bir Türkiye var. İletişim önemli. Bugün herkesin cebinde 1 taneden fazla cep telefonu var. Türkiye yıllık 6-7 milyon dolar bu sektöre para harcayan bir ülke. İletişimin önemini en son hain darbe girişiminde görmüş olduk. Başta TRT olmak üzere diğer özel televizyonlar ilk saldırılan yerlerdi. Çünkü insanları sağır, dilsiz ve kör eden, birbirleri ile iletişimi kesmeye yönelik hain bir darbe girişimiydi. İletişim kesilemediği içinde darbede amacına ulaşamadı diyebiliriz. İletişim çok önemli bir alan."ifadelerini kullandı.

Turkcell  İletişim Merkezi Sider İletişim sahibi Cemal Sider, “Ünye’de GSM sektöründe en büyük istihdamı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu duruma bizi getiren Ünye halkına ve açılışımıza katılan misafirlerimize teşekkür ederim.” diye konuştu.

Sider, 3. Mağaza için ise “O da sürpriz olsun.”  ifadesini kullandı.

İletişim merkezinin açılış kurdelesini Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ocak, CHP Ünye İlçe eski Başkanı Ali Yalçın ve beraberindekiler kestiler.

Kurdele kesiminin ardından Turkcell pastası kesilerek, iş yeri gezildi.

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.