Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ali Yalçın’dan Ünye Kent’e teşekkür ziyareti
Ali Yalçın’dan Ünye Kent’e teşekkür ziyareti
21 Aralık 2017 Perşembe 17:47
CHP Ünye İlçe Başkanlığı görevini 2 yıl yürüttükten sonra düzenlenen kongreyle görevi İsa Maral’a devreden Ali Yalçın, gazetemiz Ünye Kent’e veda ziyareti gerçekleştirdi.
Yalçın, “2 yıl boyunca siyasete başladığım dönemden bu döneme kadar bana ve yönetimime vermiş olduğunuz destekten, doğru haberin peşinde koştuğunuz için başta sizlere ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.”dedi.

CHP Ünye eski İlçe Başkanı Ali Yalçın ve CHP Ünye İlçe eski Yönetim Kurulu üyesi Baki Şensoy Büyük Cami Pasajı’nda bulunan Ünye Kent Gazetesi’ne gelerek, 2 yıllık ilçe başkanlığı süresince kendisine verilen destek için teşekkür etti. 

Gazete ziyaretinde Ali Yalçın’ı Canik Ünye Gazeteciler Derneği Ünye Kent Gazetesi sahibi Başkanı Ali Öztürk, Ünye Kent Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk, Canik Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Karaduman, Ünye Kent Gazetesi Haber Müdürü Süleyman Demirci ve gazete ekibi ağırladı.

Yalçın, Ünye Kent Gazetesi ekibinin günlük gazete çıkarmak gibi zor bir görevin içinde olduğunu, emeğinin karşılığını ise her geçen gün kendilerine kamuoyunun verdiği destekle aldığını söyledi.

“2 yıl boyunca siyasete başladığım dönemden bu döneme kadar bana ve yönetimime vermiş olduğunuz destekten, doğru haberin peşinde koştuğunuz için başta sizlere ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.”diyen Ali Yalçın, şunları söyledi:

“Bundan sonra da ben Ünye paydasında her doğru olan yerde her doğru olan yerde her zaman yanınızda olacağım. Ünye için iyi olmayan, siyasetende benim kötü gördüğüm her şeyin karşısında olacağım. Basın mensubu olarak çok ulvi bir görev üstleniyorsunuz. Hele ki günlük gazete çıkarmak çok zor görev. Bu noktada da artan bir destekle toplumdan karşılık bulunuyorsunuz. İnşallah bunu geliştirerek daha arttırırsınız. Bizim de bunda katkımız ne kadar olursa seviniriz” dedi.

Ünye Kent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Öztürk ise ziyarette, “Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz her partiye aynı yakınlıkta durmak düsturuyla görevimizi yerine getiriyoruz. Dolayısıyla CHP’ye de haberlerle hep önem verdik, her zaman yanınızda olduk. Çünkü memlekete hizmet için buradaydınız. Bizim görevimizde bu hizmetin insanlara aktarılmasıydı. Biz de bu görevi yerine getirdik. Bize ve gazetemize gösterdiğiniz alakadan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

Ali Yalçın, 2015 yılı CHP Ünye İlçe Teşkilatı olağan genel kurul toplantısında ilçe başkanlığı görevine seçilmiş, 2017 yılı olağan genel kurul toplantısında ise İsa Maral ile girdiği yarış sonrasında başkanlık görevini devretmişti.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.