Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
İlküvez’e Final’den gönül köprüsü
İlküvez’e Final’den gönül köprüsü
6 Ocak 2018 Cumartesi 19:57
Ünye Özel Final Temel Lisesi öğrenci ve öğretmenleri “Kardeş Okul Projesi” kapsamında Çaybaşı’na bağlı İlküvez Çakıllı Mahallesi’nde birleştirilmiş sınıf olarak eğitim ve öğretim öğrencilerine hediyeler verdi, Çakıllı İlkokulu öğrencileri ise yazdıkları mektupları Final Temel Lisesi öğrenci ve öğretmenlerine vererek mutluluklarını paylaştılar.

Ünye Özel Final Temel Lisesi Çaybaşı’na bağlı Çakıllı Mahallesi’nde birleştirilmiş sınıf olarak eğitim öğretim veren Çakıllı İlkokulu’nu “Kardeş Okul” olarak ilan etti. Final öğrencileri okul yönetimiyle birlikte İlküvez Çakıllı İlkokulu öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilerle bir gün geçirdi. 

Ünye Final Temel Lisesi Müdürü Resim Genç, gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, “Kardeş Okul” projesi kapsamında Çakıllı İlkokulu’nu ziyaret ettiklerini söyledi. 

Genç, ziyarete ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı:

“Kardeş Okul projesi kapsamında Çakıllı İlkokulu’na ilişkin güzel hayallerimiz vardı. Haftalardır Final öğrencileri ve velilerimizle bu proje kapsamında çalışmalar yaptık. Kardeş okulumuza içimizdeki heyecanla birlikte ulaştık. Küçük iki derslikli bir ilkokul. Miniklerin mutlu ve şaşkın ifadelerini gördüğümüzde ne kadar isabetli bir çalışma yaptığımızı anladık, bizleri en sıcak duygularıyla kucakladılar. Cıvıl cıvıl sıcak bir ortamları onları can siperhane yetiştirmeye çalışan öğretmenleri ile izledik. Final öğrencileri miniklerle çeşitli oyunlar oynadı, keyifli saatler geçirdi. Çakıllı’nın küçük çocukları bizler için hazırladıkları mektupları da vererek teşekkürlerini ifade ettiler. Bizleri sıcak bir ilgiyle karşılayan okul idaresi ve miniklerimize teşekkür ediyoruz.”

 

Müdür Rasim Genç, Final ailesi olarak bu tür sosyal projeler de yer almaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.