Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Seçkin Pastanesi’ne muhteşem açılış…
Seçkin Pastanesi’ne muhteşem açılış…
10 Ocak 2018 Çarşamba 21:07
33 Yıldır pastane, kır pidesi ve börekçilik sektöründe faaliyet gösteren Mustafa Beşir, 3. işletmesini “Seçkin Pastanesi” adıyla Ünye’de hizmete açtı.

İşletmeciliğini Mustafa Beşir’in yaptığı Seçkin Pastanesi, Ünye’nin Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi Rüzgarlı Sokak üzerinde hizmete açıldı. 

33 Yıldır pastane, kır pidesi ve börekçilik sektöründe hizmet veren işletmecisi Mustafa Beşir, Ünye’de 12 yıldır “Kastamonu Pidesi ve börekçisi” olarak faaliyet gösterdiklerini, ardından Fatsa’ya şube açtıklarını, üçüncü şubeyi de “Seçkin Pastanesi” olarak açtıklarını söyledi.

Pastane açılışına katılan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “İşletmemize bereketli bol kazançlar diliyor, hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Ak Parti Ünye ilçe Başkanı Arif Ergün ise, işletmenin Ünye’ye ve sektöre hayırlı olmasını dileyip, işletmeci Mustafa Beşir’e hayırlı olsun dileklerini söyledi.

Pastane açılışı Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün’ün kurdele kesimiyle yapılarak lezzetler tadıldı. 

 

Seçkin Pastanesi yaş pasta, tuzlu ve tatlı kuru pasta çeşitleri, tatlı çeşitleri, çikolata çeşitleri, su böreği, kol böreği, küt böreği, eyüp güveci, tost ve içecek çeşitleriyle damak lezzetimize hizmetler sunuyor. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.