Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Kastamonu Entegre’den Ünye Kent’e  Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti…
Kastamonu Entegre’den Ünye Kent’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti…
10 Ocak 2018 Çarşamba 21:08
Kastamonu Entegre Genel Müdürü Ertekin Dikmen, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı ve Ünye KENT Gazetesi sahibi Ali Öztürk’ü ziyaret ederek, başarılar diledi.

Kastamonu Entegre Genel Müdürü Ertekin Dikmen, Ünye Büyük Cami pasajında bulunan Ünye Kent Gazetesi’ne gelerek gazete mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı ve Ünye Kent Gazetesi sahibi Ali Öztürk, Canik Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Araştırmacı Yazar Yaşar Karaduman, Ünye Kent Gazetesi Haber Müdürü Süleyman Demirel ve gazete ekibi, Ertekin Dikmen’i ağırladı.

Ertekin Dikmen, basının hayatın her alanında önemli bir görevi üstlendiğini, bu zor görevi yerine getirirken verdikleri mücadele için tebrik ettiğini söyledi. 

Dikmen, basının sosyal ve iş hayatında, yaşantıda etkisinin fazla olduğunu vurguladığı konuşmasında şunları söyledi:

“İnsanları doğru yönlendiren, yapmış olduğu çalışmalar ve haberlerle bilgilendiren, yaşamımıza yön veren bir görevi var. Basının hür düşüncesini rahatlıkla ifade eden konumda olmasını, öyle bir ortamda olmasını ve bunun sürdürülmesini istiyoruz. Basın, yaşantının içerisinde var olması gereken çok önemli bir etken. Haberleri ve toplumsal gelişmeleri basın aracılığıyla öğreniyoruz. Ünye’de böyle bir basının olması, günlük gazete çıkararak bizi bilgilendiriyor olmanız Ünye için güzel bir kazanım. Bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyor, yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.”

 Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı ve Ünye KENT Gazetesi sahibi Ali Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Gazeteciliğin zor ve meşakkatli bir meslek olduğunu ve önemli bir görevi üstlendiklerini ifade eden Ali Öztürk, “Halkın haber alma özgürlüğüyle birlikte bir yönde devletle vatandaş arasında köprü olmak görevini üstleniyoruz. Bu görevi yapmaktan oldukça mutlu ve gururluyuz. İnşallah memlekete daha fazla kazanım noktasında güzel haberler yapmaya devam edeceğiz. Sizinde kurum olarak yanımızda olduğunuz bilincindeyiz, destekleriniz için teşekkür ederiz.” dedi.

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.