Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ergün: “Sizler bizim halka ulaşan sesimizsiniz”
Ergün: “Sizler bizim halka ulaşan sesimizsiniz”
10 Ocak 2018 Çarşamba 21:10
Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, “Sizler bizim halka ulaşan sesimizsiniz. Bizler kendimizi halka sizlerin vasıtası ile anlatabiliyoruz. Bizlerde dördüncü kuvvet olan basın ile iç içe çalışıyor ve çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerin önderliğinde kurumunuzda çalışan tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün kutluyoruz” dedi.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı ve Ünye KENT Gazetesi sahibi Ali Öztürk ve ekibine kutlama ziyaretinde bulundu.

Başkan Arif Ergün, basın çalışanlarının fedakarca görevlerini yerine getirdiğini, halkın haber alma hakkını sağladığını, toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktarmak adına önemli bir görevi üstlendiğini söyledi.

Ünye’nin kalkınmasında ve tanıtılmasında sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine büyük katkılar sağlayan basın mensuplarını tebrik eden Başkan Arif Ergün, “Basın mensuplarının özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonrada aynı duyarlılıkla, basın meslek ilkeleri doğrultusunda ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı çerçevesinde yerine getirmeye devam edeceklerine inanıyorum.” dedi.

- “Sizler bizim halka ulaşan sesimizsiniz” -

Başkan Arif Ergün, Ünye’de yerel basının halk ile siyasileri bir araya getiren önemli bir köprü vazifesi olduğunu vurgulayarak, “Bu kapsamda Ünye’nin tek günlük gazetesi olan Ünye KENT Gazetesi’ni ziyaret etmek istedik. Sizler bizim halka ulaşan sesimizsiniz. Bizler kendimizi halka sizlerin vasıtası ile anlatabiliyoruz. Sizler her zaman dördüncü kuvvet olarak görülüyorsunuz. Bizlerde dördüncü kuvvet olan basın ile iç içe çalışıyor ve çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerin önderliğinde kurumunuzda çalışan tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı ve  Ünye KENT Gazetesi sahibi Ali Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; “Ben de nazik ziyaretiniz ve güzel duygularınız için çok teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi Ünye’de tek günlük gazete kaldı. Buna sizinde desteğimiz ile herkesi gazetemize sahip çıkmaya davet ediyorum. Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.