Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ünye Kent’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyaretleri…
Ünye Kent’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyaretleri…
11 Ocak 2018 Perşembe 15:11
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Av. Veysel İlhan ile Ünye Radyo İletişimciler ve Mensupları Derneği Başkanı ve Ünye Oney Flaş FM yönetim Kurulu Başkanı Hakan Korkmaz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gazetemiz Ünye Kent’i ziyaret etti.

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Av. Veysel İlhan ve Ünye Radyo İletişimciler ve Mensupları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gazetemiz Ünye Kent’i ve gazetemiz İmtiyaz sahibi Ali Öztük’ü ziyaret ederek Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

Ziyarette Gazetemiz Ünye Kent imtiyaz Sahibi Ali Öztürk Okul Müdürü Av Veysel İlhan ile Oney Flaş FM Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Korkmaz’a Ünye’deki basın hayatı ile Gazetemiz Ünye Kent, Ünye’nin en eski gazetesi olan ve haftalık olarak yaşamına devam eden Şirin Ünye Gazetesi ve  Canik Dergisi ile ilgili bilgiler verdi.

Av Veysel İlhan Ziyarette,  başarılı yayın hayatı dolayısıyla Ünye Kent Gazetesi ve ekibini kutlayarak yayın hayatında uzun ve başarılı yıllar diledi.

 

Hakan Korkmaz ise, “10 Ocak çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla tün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.