Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Orduspor’da Suat Deniz dönemi
Orduspor’da Suat Deniz dönemi
11 Ocak 2018 Perşembe 18:57
Ordupsor’da 10 Ocak Çarşamba akşamı gerçekleşen kongrenin ardından başkanlığa seçilen Suat Deniz, “Bu şehrin bir tane takımı var, o da tek bir ismi olan Orduspor’dur” dedi.

Kayyuma kalacak derken mahkemeden kongre kararı çıkan Orduspor’da beklenen genel kurul yapıldı. Eski Başkan Ali Yılmaz’dan sonra Orduspor Kulübü’nde başkanlığa aday çıkmayınca uzun süre boyunca mor-beyazlıları Divan Başkanı Hasan Vayni yönetmişti. Seçimli olağanüstü kongre öncesinde mor-beyazlılarda Eyüp Camcı, Suat Deniz ve Yılmaz Keskin, başkanlıklarını açıklamıştı. Ancak bu üç aday bir araya gelerek tek adayda birleşti. Tek liste ile gerçekleştirilen kongrede Orduspor başkanlığına Suat Deniz talip oldu. Yapılan kongrenin ardından üyelerin tamamının oyunu alan Deniz, Orduspor’un yeni başkanı oldu.

-“En iyi yerde bitirebilmek için mücadele edeceğiz”-

Suat Deniz kongre sonrasında yaptığı açıklamada; “Kongrenin Orduspor’umuz için hayırlı olmasını diliyorum. Zor dönemler geçirdik. Peşinden gelen kırgınlıklar ve yorgunluklar birçok taraftarın ve birçok yöneticinin yıprandığını ben burada anladım. Yaprığım ziyaretlerde dışarıdan baktığım gözle anladığım tek bir gerçek vardı; bu şehrin bir tane takımı var, o da tek bir ismi olan Orduspor’dur. Bu Orduspor öyle bir marka ki, İstanbul’da kime söyleseniz saygı duyar, 81 vilayette kime söyleseniz bilir. Biz bu anlamda çok önemli bir değere sahip çıkmak için göreve talip olduk. Sizlerde bize bunu nasip ettiniz. Allah hepinizden razı olsun. Kısa sürede takımla ilgili yapmamız gereken ne varsa, bütün çalışmaları başlattık. Önümüzdeki günlerde yeni hocamızı, yeni topçularımızı getirip bu süreci başlatacağız. Önümüzde çok avantajlı yeni yılın hazırlığını da yapabileceğimiz yaklaşık 4 aylık sezon var. Bu sezonu en iyi yerde bitirebilmek için mücadele edeceğiz. Kısa sürede gelecek olan değil, uzun sürede gelecek olan başarının temellerini bu akşam atmış olduk. 50’nci yılda yeniden diriliş sloganı Allah nasip ederse 51’inci yılda yeniden başlamış olur” diye konuştu.

 

 Ordu Olay
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.