Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
32 yıllık memuriyetinin 22 yılını Ünye’de tamamladı
32 yıllık memuriyetinin 22 yılını Ünye’de tamamladı
11 Ocak 2018 Perşembe 11:29
Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde 22 yıldır görev alan Trafik Tescil Büro Amirliği Baş Polisi İsa Akgümüş, meslekte 32 yılını doldurarak emekli olurken Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu, emekli polise plaket takdim etti.

32 yıllık memuriyetinin 22 yılında Ünye’de görev yapan Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği Baş Polisi İsa Akgümüş plaketle ödüllendirildi.

-“Soyadım Akgümüş, soyadım gibi ak gibi geldim, ak gibi gidiyorum”-

Ünyede uzun yıllar görev yapmaktan mutlu olduğunu belirten Akgümüş, “Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde görev yaptım. İlk olarak Niğde, sonrasında Aksaray, ardından Adıyaman ve 1996 yılından bu güne kadar yani 22 yıldır da Ünye’deyim. Memuriyete 32. yılımdayım. Soyadım Akgümüş, soyadım gibi ak gibi geldim, ak gibi gidiyorum, bunun için mutluyum. Her şeyin bir sonu olduğu gibi memuriyet hayatımın da bir sonu vardı.” dedi.

-“Alnı açık ve başı dik olduğu için kendisini takdir ediyorum”-

Ünye İlçe emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen programda İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu, Akgümüş’e, Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ve Ünye halkına vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederek, “Emniyet teşkilatından emekli olmak kolay değil. İsa arkadaşımız yaş akdi nedeniyle zorunlu olarak emekliliğe sevk edildi. Ben kendisine Emniyet Genel Müdürlüğü ve teşkilatımız içerisindeki vermiş olduğu hizmetlerden, 22 yıldır da Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve Ünye halkına vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Sivil hayatında da başarılar diliyorum. Bu teşkilattan emekli olmak çok da kolay değildir. Hatta alnı açık ve başı dik emekli olduğu için takdir ediyorum kendisini. İsa arkadaşımız teşkilatımızdan güler yülü ve huzurlu bir şekilde ayrılıyor.” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu, Emekli Polis İsa Akgümüş’e plaket takdim etti.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.