Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Şahin: “Yerel basın olmazsa olmazımız”
Şahin: “Yerel basın olmazsa olmazımız”
11 Ocak 2018 Perşembe 18:19
Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ve teşkilat üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemiz Ünye Kent ekibini ziyaret etti. Ziyarette yerel basının desteklenmesi gerektiğini vurgulayan Şahin, “Yerel basın olmazsa olmazımız” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ünye Kent Gazetesi’ne bir ziyarette Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ve yönetiminden oldu.

Saadet Partisi ekibini gazetemiz Ünye Kent’in Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk, Canik Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Karaduman, Ünye Kent Gazetesi Haber Müdürü Süleyman Demire ve Ünye Kent Gazetesi ekibi ağırladı.

Şahin, Ünye Kent Gazetesi ailesinin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, tebrik etti.

Yerel basının sorunları ve çalışma şartlarına ilişkin değerlendirme yapan Özgür Şahin, şunları söyledi:

“Basın sektörüne baktığımızda, zaman kavramı olmayan, performansı yüksek, sıkıntılı ve meşakkatli bir meslek dalı ile uğraşıyorsunuz. Ulusal basını da destekleyen yine yerel medya. Bu anlamda biz yerel basının desteklenmesi,  haklarının iyileştirilmesi, 60’lı yıllarda çıkan 212 sayılı kanun çerçevesinde verilen hakların iyileştirilmesi ve güncellenmesi gerektiğine inanıyoruz. Yerel basının manevi olduğu kadar maddi anlamda desteklenmesini ve haklarının iyileştirilmesi, çalışmalarının yapılmasını istiyoruz. Yerel basın, Saadet Partisi Ünye İlçe Teşkilatı olarak bizim gözümüz ve kulağımız. Yerel basın olarak bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yerel basın olmazsa olmazımız. Sivil Toplum Kuruluşları tarafından baktığımızda siyasi partiler, dernekler, vakıflar olarak topluma yansıtılması gereken konularla ilgili gözümüz ve kulağımızsınız. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.”

 

Ünye KENT Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ve teşkilat üyelerine teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.