Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Anadolu Yıldızları Ünye’de yarışıyor
Anadolu Yıldızları Ünye’de yarışıyor
12 Ocak 2018 Cuma 18:05
Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Karadeniz İkinci Ayak Müsabakaları Ünye’de gerçekleşiyor.
11 İlden 22 takımın karşı karşıya geldiği müsabakalar 12 Ocak 2018 Cuma Günü başlarken, Cumartesi ve Pazar günleri de müsabakalar devam edecek.
Müsabakalar kapsamında 180 sporcu takım yöneticileri ve teknik kadro ile birlikte 250 kişilik kafile 3-4 gün boyunca Ünye konaklayacak olup Ünye’ye sportif, tanıtım ve ekonomik olarak katkı sağlayacak.

Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu, Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Karadeniz İkinci Ayak Müsabakaları’nın Ünye’de düzenlendiğini söyledi.

11 ilden 11 erkek ve 11 bayan takımının katılımıyla müsabakaların 12 Ocak 2018 Cuma günü başladığını söyleyen Kuyumcu, müsabakaların pazar günü akşamına kadar süreceğini belirtti.

Müsabakalara ilişkin Kuyumcu, şu bilgiyi verdi:

 

“Yoğun bir talep olduğu için müsabakaları iki salonda oynatma kararı aldık. İl temsilcimizin de görüşlerini alarak kız takımlarımızı Ünye Fen Lisesi Salonu ile erkek takımlarımızı Ünye Atatürk Kapalı Spor Salonunda oynuyorlar. Bu organizasyona 180 sporcu idareciler, teknik ekiplerle birlikte 250 kişi 3-4 gün boyunca Ünye’de bulunacaklar. Böylelikle Ünye’mize sportif, ekonomik ve tanıtım anlamında çok etkisi olacak. Ünye’de bulunan otellerimiz ve pansiyonlarımız barınma anlamında; yeme içme ve gezme anlamında lokantalarımız, kafelerimiz, bir çok esnafımız bundan faydalanıyor.” Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.