Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Polis amcalarından, miniklere trafik eğitimi
Polis amcalarından, miniklere trafik eğitimi
26 Ocak 2018 Cuma 18:15
Uniport Alışveriş Merkezi yönetimi ve Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekiplerince anasınıfı öğrencilerine yönelik trafik eğitimi verildi.

Uniport Alışveriş Merkezi yönetimi ve Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekiplerince anasınıfı öğrencilerine yönelik trafik eğitimi ve meslek tanıtımı gerçekleştirildi.

Yarıyıl tatili boyunca Uniport AVM 4. katta, çocuklara meslekleri tanıtmak amacıyla her gün farklı meslek gruplarının tanıtıldığı meslek atölyeleri programı kapsamında, 40 anasınıfı öğrencisine Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekibinde görevli Şevki Yolaçan tarafından 1 günlük eğitim verildi.

 

Anasınıfı öğrencilerinde trafik bilinci oluşturmak amacıyla teorik olarak gerçekleşen eğitimde, küçük yaştan itibaren öğrencilere trafik bilincini yerleştirilmesi hedefleniyor. Eğitimde anasınıfı öğrencilerine öncelikle polislik meslek tanıtımı yapıldı, ardından ise acil durumlarda öğrencilerin yapması gerekenler, trafik güvenliği, karşıdan karşıya geçerken dikkat edilmesi gereken konular, yabancı kişilerle konulmaması gerektiği gibi konularda bilgiler verildi.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.