Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
İYİ Parti Ünye İlçe Kongresi 10 Şubat’ta…
İYİ Parti Ünye İlçe Kongresi 10 Şubat’ta…
5 Şubat 2018 Pazartesi 17:19
İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Avukat İrfan Demir, Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı ve Ünye KENT Gazetesi sahibi Ali Öztürk’ü ziyaret etti. Partilerinin kongre sürecinde olduğunu ifade eden Başkan Demir, Ünye ilçe kongresinin 10 Şubat Cumartesi günü yapılacağını duyurdu.

İyi Parti Ünye İlçe Başkanı Avukat İrfan Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı ve Ünye KENT Gazetesi sahibi Ali Öztürk’ü ve Ünye KENT Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk’ü ziyarete etti.

-“Ünye kongresi 10 Şubat’ta”-

Demir, 10 Şubat 2018 Cumartesi günü İYİ Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nın kongreye gideceğini duyurarak, “Alyans Düğün Salonu 2’de olağan kongremizi yapacağız. İl ve ilçe kongrelerini şubat ayı içerisinde tamamlayıp, mart ayı sonu itibariyle de büyük kongremizi yapacağız. Kongre sonrasında seçim çalışmalarına başlayacağız.” dedi.

-“Gördüğümüz teveccühten oldukça memnunuz”-

Vatandaşlardan gördükleri teveccühten memnun olduklarını ifade eden Av. İrfan Demir, “Partimiz henüz yeni kuruldu,fakat buna rağmen güzel bir birliktelik sağladığımızı görüyoruz. İYİ Parti’de her yelpazeden herkese kapımız açık. Toplumun her kesimine henüz ulaşamadık ama her geçen gün çok daha fazla kişiye ulaşarak partimizi anlatıyoruz. Dolayısıyla gördüğümüz teveccühten oldukça memnunuz. Mutlaka bir alternatif olduğumuzu insanlarımıza gösteriyoruz.” diye konuştu.

-“İlçe binamızı oluşturduk”-

İlçe binalarını oluşturduklarını söyleyen Başkan Demir, “Belediye Caddesi 1. Noter üzerinde ilçe binamızı oluşturduk. İlçe binamızla birlikte Ünye’de teşkilatlanmamızı tam olarak tamamladık. Artık partimize ait bir yerimizde oldu. Burada üye kayıtlarını yapmaya da başladık.” dedi.

 

Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı ve Ünye KENT Gazetesi sahibi Ali Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İYİ Parti Ünye İlçe Teşkilatı’na başarılar diledi.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.