Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ünye, Çaybaşı, Akkuş ve İkizce’nin eğitimi için toplandılar
Ünye, Çaybaşı, Akkuş ve İkizce’nin eğitimi için toplandılar
6 Şubat 2018 Salı 17:23
Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ünye, Çaybaşı, Akkuş ve İkizce ilçelerinin eğitim öğretim durumları Ünye’de düzenlenen toplantıyla değerlendirildi.

Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş başkanlığında Ünye, Çaybaşı, Akkuş ve İkizce İlçeleri’nin eğitim-öğretim durumunun değerlendirildiği toplantı, Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Baş, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı birinci kanaat döneminin değerlendirilmesi ve ikinci kanaat döneminde yapılacak eğitim-öğretim faaliyetlerinin planlanmasıyla ilgili değerlendirme toplantısı yaptıklarını söyledi.

-“Temel felsefemiz; tanıma, tanışma ve kaynaşma”-

Tanıma, tanışma ve kaynaşma amaçlı toplantıda bir araya geldiklerini ifade eden Kutlu Tekin Baş, “Ordu’da göreve başladığım 9 Ocak’tan bu yana ili tanıma ve tanışma konusunda ziyaretler gerçekleştirdik. Bu kapsamada da neler yapılabileceğinin değerlendirmesini yapmak ve karşılıklı hasbihal etmek için bir aradayız. Ayrıca 2017-2018 eğitim-öğretim yılının 1. döneminin değerlendirilmesi, ikinci dönem itibari ile hangi noktalarda nasıl hareket edeceğimiz konusunda ağız birliği yapma konusunda da görüşlerimizi karşılıklı olarak değerlendirelim düşüncesindeyiz.” dedi 

-“İkinci dönem hazırlık çalışması”-

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Uysal, “2017-2018 eğitim ve öğretim yılında tam gün eğitime geçerken yatırımlarımız neler olacak? Okullarımızın durumları nelerdir? Bu konuları değerlendirme imkânı bulacağız.” diye konuştu.

 

Toplantıya Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Ünye, Çaybaşı, Akkuş ve İkizce İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Okul Müdürleri katıldı.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.