Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  Ordu’ya gelişi 24 Mart’a alındı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ordu’ya gelişi 24 Mart’a alındı
9 Şubat 2018 Cuma 16:32
Ak Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, “Daha önce 17 Mart olarak belirlenen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’ya geliş tarihi yoğun program ve gündem sebebiyle 24 Mart tarihine alındı. Aynı gün hem Ordu, hem Samsun İl Kongreleri yapılacak.” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak,  yaptığı yazılı açıklamada, daha önce 17 Mart olarak belirlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’ya geliş tarihinin yoğun program ve gündem sebebiyle 24 Mart tarihine alındığını açıkladı.

Milletvekili Oktay Çanak, son dönemde iç ve dış politikalar alanında yoğun bir gündem yaşandığına dikkat çekti.

Özellikle Afrin Zeytin Dalı Harekatı sebebiyle iç ve dış gelişmelerin ani değişiklikler gösterdiğini vurgulayan Milletvekili Çanak, bu sebeple Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı Ordu İl Kongresi’nin de ileri bir tarihe alındığını ifade etti.

 

Daha önce 17 Mart olarak açıkladıkları İl Kongresi tarihinin 24 Mart tarihine alındığını kaydeden Çanak, “24 Mart tarihinde hem Ordu, hem Samsun İl Kongreleri yapılacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, aynı gün hem Ordu, hem Samsun kongrelerine katılacak. Aynı gün her iki ilimizde kongrelerimiz bir şölen havasında geçecek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kutlu mücadeleye devam edecek ve bu kutlu davayı savunmaya devam edeceğiz.” dedi.Bülten
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.