Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Fevzi Çakmak sıcak asfalta kavuşuyor
Fevzi Çakmak sıcak asfalta kavuşuyor
12 Şubat 2018 Pazartesi 18:42
Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Hasan Çalışkan, Fevzi Çakmak Caddesi’nde doğalgaz, OSKİ, TEDAŞ ve Türk Telekom çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışmalarının başladığını söyledi.
İlk etapta Fevzi Çakmak Caddesi’nin Kefeli Cami’ine kadar olan kısmın sıcak asfaltla buluşacağını belirten Çalışkan, ikinci ve üçüncü etapta İpekyolu Sokak ve Köprübaşı Mevki’inden Söğütlü Sokak’ın bitimine kadar sıcak asfalt yapılacağını belirtti.

Ünye Fevzi Çakmak Mahallesi, tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından sıcak asfalta kavuşuyor.

Mahalle Muhtarı Hasan Çalışkan, gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, vatandaşların biraz sıkıntı çektiğini, fakat zahmetsiz hizmetin alınamayacağını belirterek, “Mahallemizde uzun zamandır devam eden doğalgaz çalışmamız vardı. Bu çalışma Fevzi Çakmak Mahallesi Köprübaşı Mevkii ile Kefeli Camii arasında tamamlanmış durumda. Burada bir iki ay sıkıntı çektik, zahmetsiz rahmet olmuyor. Ama bu çekilen sıkıntı doğalgazın mahallemize gelmesiyle meyvesini verdi. Doğalgaz çalışmasının ardından Köprübaşı Mevkii ile Kefeli Camii arasında sıcak asfalt çalışmamız başladı.” dedi.

-“Dört bölüm olarak planladık”-

Çalışmanın dört bölüm olarak planlandığını söyleyen Çalışkan, çalışmaya ilişkin şu bilgiyi verdi:

 

“Köprübaşı ile Kefeli Camii arasını dört bölüm olarak planladık. Bunu kademe kademe Kefeli Camii’ne kadar tamamlayacağız. Bu çalışmalar esnasında mahallemiz biraz çamur oldu, ancak bir şeyi yıkmadan yapmak mümkün olmuyor. Esnaflarımız ve mahalle sakinlerimiz kısa bir zamanda güzel bir yola kavuşacaklar. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a, Ünye Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar’a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimize, Ulaşım Daire Başkanımız Abdulkadir Hatipoğlu’na ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”  Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.