Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Eğitim Bir –Sen’den okullara kitap bağışı
Eğitim Bir –Sen’den okullara kitap bağışı
13 Şubat 2018 Salı 18:39
Eğitim Bir-Sen Ünye Temsilciliği, Fevzi Çakmak İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit İsmail Ustaoğlu İlk ve Ortaokulu’na kitap bağışında bulundu.

Sosyal sorumluluk proje kapsamında çalışmalarını yürüten Eğitim Bir-Sen Ünye Temsilciliği, Fevzi Çakmak İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit İsmail Ustaoğlu İlk ve Ortaokulu’na kitap bağışında bulundu.

-“Sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek”-

Eğitim Bir-Sen Ünye Temsilcisi İsa Ünel, sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini söyleyerek, “Türkiye’nin ve Ünye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Eğitim Bir- Sen üyelerinin sosyal ekonomik ve özlük haklarını korumanın yanında sosyal sorumluluk projelerine de el atıyor. Bu amaçla Bayırbucak Türkmenleri’ne, Halep’e ve Arakan’daki Müslüman kardeşlerimize 120 bin Türk Lirasına yakın maddi ve kumanya yardımı yaptık. Sendikamıza üye olan arkadaşlarımız üniversite de okuyan 15 öğrenci için aylık kişi başı 200 lira burs yardımı yapmakta. Bütün bu yardımların yanında kütüphanelerini zenginleştirmek isteyen okullarımıza da kitap yardımı yapıyoruz. Bu amaçla 2 bin lira değerindeki kitapları Fevzi Çakmak İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit İsmail Ustaoğlu İlk ve Ortaokulu kütüphanelerine teslim ettik. Çocuklarımızın daha aydınlık geleceğe yürümesinde en güvenilir dost olarak kitapları görmesini arzuluyoruz.” dedi.

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.