Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Büyükşehir Taekwondocularından bir başarı daha
Büyükşehir Taekwondocularından bir başarı daha
14 Şubat 2018 Çarşamba 15:51
Ordu Büyükşehir Belediyesi sporcuları, katıldıkları turnuvada elde ettikleri başarılarla Orduluların göğsünü kabartmaya devam ediyor.

11 – 14 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen 5. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na katılan Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Takımı sporcuları, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek 1 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.

 

-Taekwondocular 1 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı-

 

Yıldız Erkekler 33 kg’da Kadir Erol altın, Yıldız Erkekler 41 kg’da Yusuf Kılıç gümüş, Yıldız Kızlar 47 kg’da Tuğçe Cankurt ve Yıldız Kızlar 33 kg’da Sıla Medine Kavurat bronz madalya alarak Taekwondo sporunda Ordu’nun geleceğinin emin ellerde olduğunu gösterdi.

 

-“Sportif branşlarda ordu’nun geleceği parlak”-

 

Başkan Enver Yılmaz, Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Takımının yönetici,  çalıştırıcı ve sporcularını tebrik ederek, “5. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na katılarak ilimizi temsil eden sporcularımız 1 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak bizleri gururlandırdı ve sportif branşlarda ilimizin geleceğinin parlak olduğunu bir kez daha gösterdi. Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Takımımızın yönetici,  çalıştırıcı ve sporcularını tebrik ediyorum” dedi.

 

-Birinci ve ikinci olan sporcular Yunanistan’daki turnuvaya katılmaya hak kazandı-

 

 

Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na katılarak birinci ve ikinci olan sporcular, Mart 2018’de Yunanistan’da yapılacak Avrupa Taekwondo Federasyonu Başkanlık kupasına katılmaya hak kazandı.Ordu Büyükşehir Belediyesi
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.