Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Yenikent Ortaokulu Tavuk Dünyası’na misafir oldu
Yenikent Ortaokulu Tavuk Dünyası’na misafir oldu
16 Şubat 2018 Cuma 18:48
UNİPORT’un 4. katında hizmet veren “Tavuk Dünyası”, sosyal sorumluluk kapsamında başlattıkları çalışmayla Yenikent Ortaokulu öğrencilerini ve öğretmenlerini ağırladı.

Tavuk Dünyası Ünye Şubesi Müdürü Ali Coşar, gazetemize yaptığı açıklamada, başlattıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında Yenikent Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini misafir ettiklerini bu tür etkinlikleri her Çarşamba farklı okul öğrencilerini misafir ederek devam ettireceklerini söyledi.

-“Teşekkür ediyoruz”-

Yenikent Ortaokulu Okul Müdürü Tuncay Osman Gök, Tavuk Dünyası Müdürü Ali Coşar ve çalışma ekibine, başlattıkları sosyal sorumluluk çalışması için teşekkür ederek, “Bu güzel misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz. Çocuklarımız farklı bir ortamda farklı bir lezzet tattılar, mutlu oldular, eğlendiler. Ali Coşar Bey bu etkinliği sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında yapıyor ve bu etkinlik çocuklarımız için de çok iyi oldu.” dedi.

-“Kampanyamızı 1 yıl boyunca devam ettirmek istiyoruz”-

Başlattıkları bu projenin bir yıl boynuca devam edeceğini ifade eden Tavuk Dünyası Ünye Şubesi Müdürü Ali Coşar, şu açıklamayı yaptı:

“Biz Tavuk Dünyası Ünye Şubesi olarak sosyal sorumluluk projesi anlamında bir kampanya başlattık. Her hafta çarşamba günleri 6-8 yaş arası okul çocuklarımızı misafir edeceğiz. Bunun bize geri dönüşleri çok güzel. Biz bu kampanyamızı 1 yıl boyunca devam ettirmek istiyoruz. Buraya hiç gelemeyip, bu lezzetleri yiyemeyen çocuklarımız var. Her çocuğumuza ulaşmak istiyoruz.”

 

14 Şubat Sevgililer Günü konsepti ile öne çıkan Tavuk Dünyası, gelen kadın müşterilere karanfil hediye ederek farkına fark kattı.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.