Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
İYİ Parti İkizce Teşkilatı’ndan kurum ziyaretleri
İYİ Parti İkizce Teşkilatı’ndan kurum ziyaretleri
3 Mart 2018 Cumartesi 18:28
İYİ Parti İkizce İlçe Başkanı Âdem Yılmaz ve beraberindekiler; İkizce Kaymakamlığını, Emniyet Amirliği ve Jandarma karakolunu ziyaret ettiler.

İYİ Parti İkizce İlçe Başkanı Âdem Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ve İkizce eski Belediye Başkanı Birol Kaygı, kurum ziyaretleri kapsamında; İkizce Kaymakamı Ali Recai Yerlikaya’yı, Emniyet amirliğini ve Jandarma Karakolunu ziyaret ettiler.

-“Amacımız İkizce’ye hizmet etmek”-

İYİ Parti İkizce İlçe Başkanı Âdem Yılmaz, siyasi partilerin demokrasinin ayrılmaz bir parçası olduğunu, amaçlarının Ülkeye ve İkizce’ye hizmet emek olduğunu ifade etti.

Yılmaz açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

 

“Yeni bir siyasi harekete ihtiyaç olduğu için İYİ Parti kuruldu. 25 Ekim 2017 tarihinde kurulmasıyla yola çıkan İYİ Parti hızlı bir şekilde ülkede yapılanmasını tamamlıyor. Bu doğrultuda kurucu başkanımız, İkizce eski Belediye Başkanımız ve arkadaşlarımızla hızlı bir şekilde İkizce’deki yapılanmamızı tamamladık. İYİ Parti İkizce ilçe teşkilatı olarak kurulduğumuz günden bu yana halkımızdan beklemediğimiz kadar teveccüh ile karşılaştık. İYİ Parti’ye büyük bir ilgi, büyük bir sevgi var. İnşallah bu ilgi ve sevgi katlanarak devam edecektir.” Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.