Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
AK Parti Ünye’den dört ismi Ankara’ya çağırdı
AK Parti Ünye’den dört ismi Ankara’ya çağırdı
6 Mart 2018 Salı 16:28
Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi tarafından, 12 Mart Pazartesi günü yapılacak olan Ünye İlçe Kongresi öncesi temayül yoklamasına giren on isimden dördü Ankara’ya çağırıldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi, 12 Mart Pazartesi günü yapılacak olan Ünye İlçe Kongresi öncesi dört ismi Ankara’ya çağırdı

25 Şubat tarihinde gerçekleştirileceği açıklanan ve son dakika gelişmesiyle 12 Mart tarihine ertelenen AK Parti Ünye İlçe Kongresi öncesi temayül yoklaması yapılmış ve yoklamaya; Erkan Koç, Mustafa Fidan, Bekir Şimşek, Telat Tuncer, Mehmet Arslan, Hüseyin Tavlı, Mustafa Çakmakçı, Enver Bıçakcı, Hüseyin Şener ve İsmet Küçükoğlu katılmıştı.

Temayül yoklaması sonrası AK Parti Ünye İlçe Başkanlığı için isimleri geçen aday adaylarından; Hüseyin Tavlı, Telat Tuncer, Mehmet Arslan ve İlçe Başkanı Arif Ergün’ün yardımcısı Erkan Koç’un Ankara’ya mülakat için davet edildikleri öğrenildi.

 

12 Mart Pazartesi yapılacak olan ilçe kongresi öncesi, Ankara’ya çağrılan aday adayları arasından birinin isminin önümüzdeki günlerde başkan adayı olarak genel merkez tarafından açıklanması bekleniyor.  Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.