Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
İyi Parti’den Madeni Eşya Odası’na ziyaret
İyi Parti’den Madeni Eşya Odası’na ziyaret
7 Mart 2018 Çarşamba 19:27
İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Avukat İrfan Demir ve yönetim kurulu üyeleri, kongre sürecini kısa bir sürede önce geride bırakan Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan İrfan Demir, kuruluş ve seçim sürecini geride bırakan İYİ Parti teşkilatının sivil toplum örgütleri, resmi kurumlar ve vatandaşlarla buluşmaya başladığını söyledi.

Demir, “Seçim telaşı içerisinde biraz gecikmeli olmak ile birlikte ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Bu arada şahsınızda seçimler yapıldı. Yeniden göreve devam ediyorsunuz. Hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz.” dedi.

Oda Başkanı Ali Özkan, ziyaret için İYİ Parti teşkilatına teşekkür etti.

“İYİ Parti Türkiye’mize, Ordumuza, ilçemize hayırlı olur inşallah” temennisinde bulunan Ali Özkan, Oda’nın çalışmalarına ilişkin şunları söyledi:

“Ünye Madeni Eşyalar Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak 980 esnaf ve sanatkarımızla birlikte esnafına hizmet veriyoruz. Odamızda ayakkabıcı, marangoz, mobilyacı ve sanayi sektörüne bağlı olan esnaf odası kuruluşu, metalle ilgili oluşunun sebebi ise 1950’li yıllarda Ünye’de sanat, körük, tenekeci, bakırcı anlamında olduğu için bu manada Ünye Madeni Eşya Esnaf Odası olarak kurulmuştur. Bugünde Türkiye’de ve dünyada değişen sanat dallarından dolayı birkaç esnaf ve sanatkara da burada hizmet vermeye çalışıyoruz. Şahsım ve yönetim kurulum adına sizlere teşekkür ediyorum.”

 

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.