Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Şampiyonlardan Demirci’ye ziyaret
Şampiyonlardan Demirci’ye ziyaret
10 Mart 2018 Cumartesi 11:03
Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Ordu’nun Altınıordu İlçesi’nde 6-7-8 Mart tarihlerinde düzenlenen Liseler Arası İl Birincilik Boks Turnuvası’nda dereceye giren Akkuş’lu boksçuları makamında kabul ederek, hediyeler verdi.

Sportif başarılar anlamında bölgede öne çıkan Akkuş, boksta da meyvelerini vermeye devam ediyor.

6-7-8 Mart tarihlerinde düzenlenen Liseler Arası İl Birincilik Boks Turnuvası’nda, Akkuş Anadolu Lisesi ve Akkuş İmam Hatip Lisesi öğrencileri, 56 kg, 63 kg ve 66 kg’de 3 sporcu birincilik, 49 kg ve 60 kg’de 2 sporcu ikincilik ve 1 sporcu da 60 kg’de üçüncülük madalyası kazanarak toplamda 6 madalya ile büyük bir başarı sağlandı.

 

İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Soner Efil, Akkuş Anadolu Lisesi Müdürü Serkan Orhan, Boks Antrenörü Can Koçak ve genç boksörler ile sohbet eden Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, başarılardan dolayı memnun olduğunu belirtirken, “Bu yola çıktığımızdan bu yana Akkuşlu gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırıp, spor salonuna çekerek cevherlerini ortaya çıkarmak istedik. Voleybol, boks, güreş, badminton ve masa tenisinde hatrı sayılır sayıda sporcumuz var. İlçemizde sportif anlamda yatırımlar yaparak çocuklarımızı ve gençlerimizi kazanmaya devam edeceğiz.” dedi.Akkuş Belediyesi
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.