Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Yanarak ölen karı-koca, 14 gün sonra toprağa verildi
Yanarak ölen karı-koca, 14 gün sonra toprağa verildi
10 Mart 2018 Cumartesi 17:19
Ünye Yüceler Mahallesi’nde 24 Şubat Cumartesi günü evlerinde çıkan yangın sonucu yanmış cesetlerine ulaşılan karı-koca, yangından 14 gün sonra toprağa verildi.

24 Şubat Cumartesi günü evlerinde çıkan yangın sonucu yanmış cesetlerine ulaşılan karı-koca bugün toprağa verildi.

-Cinayet şüphesiyle inceleme-

Yüceler Mahallesinde, 24 Şubat Cumartesi günü evlerinde yanmış halde bulunan karı-kocanın ölümü farklı bir boyut kazanmış, savcılık cinayet şüphesiyle cesetlerde inceleme yapmıştı. Cesetler ve yangının meydana geldiği evde yapılan detaylı incelemelerin ardından Savcılık, karı-kocanın öldürülmesi ihtimali üzerinde durarak, cesetleri otopsi için Adlı Tıp Kurumuna göndermişti. Adli Tıp Kurumu’na gönderilen yanmış cesetler üzerinde incelemeler yapıldığı bildirildi. İncelemelerle ilgili detaylar gözden geçirilip rapor hazırlandıktan sonra yaşlı çiftin kesim ölüm sebeplerinin belli olacağı öğrenildi.

-Yanmış cesetleri akrabaları bulmuştu-

Olay Ünye’ye bağlı Yüceler Mahallesi Kalafat Mevkii’nde meydana gelmişti. Alınan bilgiye göre, ilçenin Yüceler Mahallesi Kalafatlar Mevkii’nde Nuri Usluoğlu (60) ve Lütfiye Usluoğlu (65) çiftinin kaldığı 2 katlı betonarme evde gece yangın çıkmış, sobanın battaniyeyi tutuşturması sonucu çıktığı tahmin edilen yangında hayatını kaybeden yaşlı çiftin cesetlerine bir gün sonra bir akrabalarının eve gelmesi sonucu ulaşılmıştı.

-Son yolculuklarına uğurlandılar-

 

Cesetleri, adli tıp kurumundan dün akşam Bayramca Mahallesi’ndeki evlerine getirilen Nuri Usluoğlu ve Lütfiye Usluoğlu çifti, bugün Ünye’ye bağlı Yeşilkent Mahallesi Güney Mevkii’nde ikindi namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında son yolculuklarına uğurlandılar. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.