Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
EML’den
EML’den "Ülkem için Kan Veriyorum” kampanyası
12 Mart 2018 Pazartesi 17:30
Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 14 Mart 2018 Çarşamba günü Kızılay Ordu Şubesi işbirliğiyle düzenleyeceği "Ülkem için Kan Veriyorum" kan bağışı kampanyasına kan bağışı için vatandaşlara çağrı yaptı.

Kızılay Ordu Şubesi ile Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi "Ülkem için Kan Veriyorum" sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenliyor.

14 Mart 2018 Çarşamba günü 09.00 -17.30 saatleri arasında düzenlenecek olan kan bağışı etkinliği Mustafa Rakım Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kan Bağışı Kulübü Rehber Öğretmeni Oktay Kayner, her bir bağışın yeni bir hayat olduğuna inandıklarını ifade ederek,  “Aylar önce başlattığığımız çalışmayla çeşitli yerlere broşürler asıldı. Okullar ziyaret edilerek kan bağışının önemi anlatıldı. Öğrenciler vasıtasıyla veliler bilgilendirildi. Ayrıca Ünye esnafı ziyaret edilerek onların da kampanyaya desteği sağlanmaya çalışıldı.” dedi.

"Yarın neyle karşılaşacağımız belli değil, birbirimize ihtiyacımız var” ifadesini kullanan kulübün diğer Rehber Öğretmeni Hacer Coşkan ise, tüm vatandaşları vatandaşlık görevini yapmak üzere kan bağışına davet ettiklerini ifade etti.

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.