Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ünye’nin çözülemeyen sorunları tekrar konuşulacak!
Ünye’nin çözülemeyen sorunları tekrar konuşulacak!
14 Mart 2018 Çarşamba 19:15
İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’na yaptığı ziyarette Ünye’nin yıllardır çözülemeyen sorunları olan OSB, üniversite, Liman ve Orta Anadolu Bağlantı yolunun hala çözülemediğini dile getirerek, “Bundan sonra nasip olurda seçilirsek Ünye’nin temel ihtiyacı olan OSB, Orta Anadolu Bağlantı yolu, Liman, Fakülte konularını konuşacağız.” dedi.

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Avukat İrfan Demir ve yönetim kurulu üyeleri,  Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor’u ziyaret ettiler.

-“Kendimizden emin ve hızlı bir şekilde koşturuyoruz”-

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Avukat İrfan Demir, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor’a genel kurul seçimlerinde başarılar dileyerek, “İYİ Parti olarak iki ay önce çıktığımız yolda kendimizden emin ve hızlı bir şekilde koşturuyoruz. Bu amaçla da öncelikle kamu-kurum ve kuruluşlarını, toplum örgütlerini ziyaretle işe başladık. Ünye’nin de can damarlarından biri olan Ticaret ve Sanayi Odası öncelikli ziyarete ettiğimiz yerlerden oldu. İnsanların iyi şeylere layık olduğu düşüncesi ile çıktığımız yolda, memleketimize, Ünye’mize iyi hizmetler yapabileceğimize de inanıyoruz. Sizleri de bu güne kadar hem yapmış olduğunuz hizmetler hem de bundan sonrasında da yapacağınız hizmetler nedeniyle kutluyoruz. Hepimize hayırlı olsun.”dedi.

-“Gücümüzün yettiğince tarafsız olmaya gayret ediyoruz”-

 

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor, tarafsız olarak Ünye için mücadele ettiklerini söyleyerek, “Başta İlçe Başkanımız İrfan Demir olmak üzere üyelerim adına da kendim adıma hoş geldiniz diyorum. Mutlaka önemli bir görev yapılacak, önemli bir görev yapmak üzere siyasi partilerimiz kurulur. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum, hem ülkemiz hem de ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ticaret ve Sanayi odası kişilerin ticaretteki temsilcileridir. Onun için gücümüzün yettiğince tarafsız olmaya gayret ederiz. Ünye’nin talep ettiği, Ünye için gerekli olan şeyleri mutlaka fazla miktarda seslendirdim. Bundan sonra da nasip olurda seçilirsek Ünye’nin temel ihtiyacı olan; OSB, Orta Anadolu Bağlantı yolu, Liman, Fakülte konularını konuşacağız. Odada üyelerin üzerinde yönetim olarak benim yapabileceklerim odamız gezildiği zaman zaten görülüyor. Biz bunları üyelerimizin bize sunduğu imkânları iyi kullanmak suretiyle başardık. Geride kalanlar zaten devletle ortak olarak yapılan işler. Yoksa Ticaret Odası OSB kuramaz, bu hangi arkadaşımız olursa olsun. İnşallah Ünye’miz ve bölgemiz için hayırlı olan bir seçim olur.”diye konuştu. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.