Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
“Karadeniz çiftçisinin yüzünü güldüreceğiz”
“Karadeniz çiftçisinin yüzünü güldüreceğiz”
13 Mart 2018 Salı 19:12
İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir, Ünye Ticaret Borsası’na yaptığı ziyarette iktidara geldikleri takdirde FİSKOBİRLİK’in yeniden hayata geçirilmesini sağlayacaklarını ve Fındık Borsası projelerinin olduğunu belirterek, “Karadeniz çiftçisinin yüzünü güldüreceğiz” dedi.

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Avukat İrfan Demir ve yönetim kurulu üyeleri,  Ünye Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler.

-“Fındık üreticisinin kalkındırılması için projeler geliştireceğiz”-

İrfan Demir, fındık üreticisinin kalkındırılması için İYİ Parti olarak projeler geliştirdiklerini söyledi.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ile Ünye Ticaret Borsası’nı Ünye’nin kalbi olarak gördüklerini vurgulayan Demir, “Esnafında, köylünün de kalbinin attığı yerler olarak düşünüyoruz.” dedi.

İYİ Parti’nin iktidara gelmesi halinde tarım konusunda Karadeniz Bölgesine yönelik olarak iki çalışmalarının olduğunu belirten İrfan Demir, “Bunlardan birisi FİSKOBİRLİK’in yeniden hayata geçirilmesi, ikincisi ise Fındık Borsası’nın kurulması. Biz bunların hayati bir önem taşıdığını biliyoruz. Karadeniz çiftçisinin yüzünü güldüreceğiz.” diye konuştu.

 

Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu’nun şehir dışında olmasından dolayı bulunamadığı ziyarette konuşan Meclis 2. Başkanı Erhan Aydın, fındık konusunda yapılan her çalışmanın arkasında olduklarını söyleyerek ziyaret için teşekkür etti. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.