Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Hemşerimiz genç girişimci oylarımızı bekliyor
Hemşerimiz genç girişimci oylarımızı bekliyor
4 Şubat 2010 Perşembe 20:35
Mesudiyeli hemşerimiz İşadamı Tarkan Deniz yılın genç girişimcisi ödülüne aday gösterildi. Tarkan Deniz hemşerilerinden oy desteği bekliyor.

 Genç liderler derneği tarafından düzenlenen ankette internet üzerinden Türkiye’nin Genç liderleri seçiliyor. 8 kategoride yapılan ankette yılın girişimcisi adayları arasında Ordulu hemşerimiz Tarkan Deniz de bulunuyor. 5 Şubat’ta sona erecek ankette yılın girişimci adayı arasında şuan Emel A. Gündemir birinci giderken çok az farkla Ordulu Tarkan Deniz de ikinci sırada. Tarkan Deniz birinci olmak için Ordulu hemşerilerinden oy bekliyor. Siz de internetten ‘http://www. gencliderler.org’ adresine girip, ankete katılıp, oy atarak Ordulu genç girişimciye destek verebilirsiniz.A

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, oylamanın hedefleri ile ilgili olarak şunlar belirtildi: “Yeni yetişen nesillere örnek oluşturacak nitelikte, farklı alanlarda 2009 yılı içerisinde öne çıkan başarılar kazanmış gençleri (18 – 40 yaş aralığında) ödüllendirmek.

Gençlere yaşıtlarının neler başarabileceğini göstererek onları  da başarılı olma noktasında teşvik etmek. Gençlerin de bir çok alanda önemli başarılar kazanabildiklerini göstererek , toplumun gençliğe yönelik bakış açısından olumlu bir değişim yaratılmasına katkıda bulunmak.”

 

 ÜNYE Kent
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.