Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
Vali Yavuz ve Bayan Yavuz, şehit ve engelli ailelerinin misafiri oldu

Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, Altınordu ilçesinde ikamet eden 2 şehit ailesi ile 1 engelli aileye ziyarette bulundu.


Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz ilk ziyaretini 21 Mayıs 2012 tarihinde Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada şehit düşen Özel Harekat Polisi Akın Bayram’ın eşi Filiz Bayram’a yaptı.


Filiz Bayram’a sabır ve başsağlığı dileklerini ileten Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, ailenin acısını paylaşırken, her zaman şehit ailelerinin yanında olduklarının mesajını verdi.


Vali Yavuz, karşılaştıkları herhangi bir sorun veya ihtiyaç durumunda mutlaka kendilerine bildirmelerini istedi.


Şehit Akın Bayram’ın eşi Filiz Bayram, “Sayın Valimiz Seddar Yavuz ve saygıdeğer eşleri Selda Yavuz Hanımefendinin bizleri yalnız bırakmayarak, ziyaret etmelerinden  dolayı mutlu olduk. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.


Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz şehit ailelerini ziyaretleri kapsamında daha sonra Bilecik’in Söğüt ilçesinde askerlik görevini ifa ederken 24 Ocak 1986 tarihinde elektrik çarpması sonucu şehit düşen Ahmet Şahin’in oğlu Seyfettin Şahin’e gerçekleştirdi.


 Şehit oğlu Seyfettin Şahin ile bir süre sohbet eden Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, şehitlerin emaneti olan yakınlarının her zaman yanında olacaklarını söyledi. 


Yaptığı ziyaretlerde engelli aileleri de unutmayan Vali Seddar Yavuz,  eşi Selda Yavuz ile birlikte bir engelli ailesine de ziyarette bulundu.


 


65 yaşındaki engelli Necmi Aktürk’ü evinde ziyaret ederek, hal ve hatırını soran Vali Yavuz ve  eşi Selda Yavuz, Şahincili mahallesindeki evinde devletimizin bakım ve gözetimi altında hayatını sürdüren Necmi Aktürk ile sohbet ederek, sıkıntılarını, istek ve taleplerini dinledi.

Bu Haber http://www.unyekent.com/haber/print.php?haberno=52690 Adresinden 19.01.2018 Tarihinde Yazdırılmıştır.