Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
“Galibiyete yakın olan taraf bizdik”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4.Grubun 8’inci haftası Karadeniz derbisine sahne olmuş. Grubun iki favorisi, yenilgisiz şampiyonluk mücadelesinde Ünye 1957 Spor ile Fatsa Belediyespor Ünye Şehir Stadı'nda kozlarını paylaşmıştı. İki komşu ilçenin şampiyonluk mücadelesine sahne olan ve 0-0 biten karşılaşma sonrası konuşan Ünyespor Teknik Direktörü İbrahim Yıldırım, galibiyeti kaçıran tarafın kendileri olduğunu söyledi.


-“Güzel bir maç oldu”-


Maç sonrası konuşan Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü İbrahim Yıldırım, desteklerinden dolayı taraftarlara teşekkür etti. Yıldırım, “Futbol adına gerçekten güzel bir maç oldu. İki kardeş takım sahadaydı. Öncelikle bizi destekleyen güzel bir taraftar topluluğu vardı. Maçın son dakikasına kadar da bu desteklerini gösterdiler. Futbol adına, güzel bir atmosfer oluşturdular” diye konuştu.


-“Galibiyete yakın olan taraf bizdik”-


Maça galibiyet parolasıyla çıktıklarını ve kazanmak için de gerekli hamleleri yaptıklarını belirten Yıldırım şunları söyledi:


 


“Oyuncularımızı kutluyorum, gerçekten elinden geleni yaptılar. Oyun hâkimiyetimiz iyiydi, pozisyonlar da bulduk ama bu pozisyonları değerlendiremedik. Gol bulamayınca kazanamıyorsun. Bu pozisyonları biz değerlendirseydik galip olarak ayrılabilirdik. Galibiyete yakın olan taraf bizdik. Bunun sonucunda beraberlikle ayrıldık. İki takım da izleyenlere güzel bir müsabaka izlettiler. Müsabaka içinde de sonrasında da hiçbir şekilde fair-play dışına çıkılmadı.”

Bu Haber http://www.unyekent.com/haber/print.php?haberno=52695 Adresinden 19.01.2018 Tarihinde Yazdırılmıştır.