Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
Vekil Taşçı’dan hızlandırılmış Ünye turu

 


Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve partililerle birlikte Ünye’de çeşitli ziyaretler ve çalışmalarda inceleme yaptı.


Başkan Arif Ergün, milletvekili Taşçı’nın ziyaretine ilişkin gazetemize yaptı açıklamada, “Vekilimizin Ünye ziyaretleri kapsamında ilk olarak Eskikızılcakese Mahallesi’nde cuma ve cenaze namazına katıldık. Rahmetli kardeşimiz Adem Çalık’ın işyeri ve ailesine taziye ziyaretinde bulunduk. Ardından Ünye Devlet Hastanesi’ni ziyarete ederek hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Sonrasında UNİPORT’u gezip, oradan Ünye El Ele Derneği’ni ziyaret ettik. Ardından esnaf ziyaretlerinde bulunarak 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda inşaat çalışmalarını inceledik. Vekilimiz Meydanın yapımı ile ilgili bilgiler aldı. Meydanın yanına yapılacak olan Kültür Merkezi’yle ilgili Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırımlar Genel Müdürünü bizzat arayan Vekilimiz Ergün Taşçı, inşaatın 2018 yılı içerisinde başlayacağını müjdeledi.” diye konuştu.


“Vekilimizle hızlandırılmış bir Ünye turu gerçekleştirdik” ifadelerini kullanan Ergün, sözlerini şu şekilde tamamladı:


 


“15 Temmuz Demokrasi Meydanı ziyaretinin ardından Saray Caddesi’nde bulunan hamamı gezdik. Ardından Ünye Belediyesi Konukevi’nde incelemelerde bulunup Kültür Yolunu gezdik. Ziyaret ve incelemelerin ardından milletvekilimiz, partimiz Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı Kadın Kolları ile toplantı gerçekleştirerek Ünye’den ayrıldı. Milletvekilimiz ziyaretlerde bilgiler alarak sorun ve talepleri dinledi, bu taleplerin takipçisi olacağını ifade etti.”

Bu Haber http://www.unyekent.com/haber/print.php?haberno=53662 Adresinden 24.01.2018 Tarihinde Yazdırılmıştır.