Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
Ünyeli kadınlar belediyenin organizesi ile sağlık buluyor…

Ünye Belediyesi’nin, sağlıklı yaşam amacıyla kadınlara yönelik bu etkinliğin Ünye’de bir ilk olduğunu vurgulayan Antrenör Şennur Sarıkaya, kadınlar tarafından büyük ilgi gören etkinliğe her yaştan kadının katılabileceğini belirtti.


-“Hedefimiz yaşam boyu sağlık”-


Etkinliğin, Ünye Belediyesi Kadınlar Lokali’nde  ne Ünye İlçe Stadyumunda verildiğini belirten Sarıkaya, “Etkinlikler arasında Step, Aerobic, Zumba, Bokwadans ve Pilates var. Ben bu alanlarda sürekli araştırıp kendimi yenilemeye çalışarak daha iyi hizmet verme çabasındayım. Kadınlarımızı ruhsal ve bedenen sağlıklı görmek beni mutlu ediyor. Hedefimiz yaşam boyu sağlık. Ünye’miz de hiçbir kadın maddi olanaksızlıklar yüzünden spor yapamıyorum diyemez. Belediyemizin hizmeti bu anlamda çok kıymetli. Sağlıklı ve mutlu anneler sağlıklı ve mutlu çocuklar yetiştirip çocuklarımızda sağlıklı bir topluma giden en önemli adımdır. Spora, sağlıklı yaşamaya ve güzel dostluklar kurmaya Ünyeli kadınlarımızı bekliyoruz.” dedi.


-“Güzel arkadaşlıklar ve dostluklar ediniyoruz”-


Etkinlikte sadece sağlıklı yaşam ve spor için bir araya gelmediklerini, burada çok güzel arkadaşlıklarda edinildiğini söyleyen Sarıkaya, “Biz burada kadınlarımıza sporla birlikte gelen sağlıklı yaşamın yanı sıra güzel bir sosyal ortamda sağlıyoruz. Güzel arkadaşlıklar ve dostluklar ediniyoruz. Ben öğrencilerimle hep şunu söylüyorum; Alın teri dökmeden ulaşacağınız hiçbir sonuç sizi tatmin etmez. Birbirimizden güç ve enerji aldığımız doğrudur. Spor kültüründe bizi farklı kılanda tam olarak budur. 60 dakikanın sonuna kadar gücünüzü kullanın.” diye konuştu.


 


Antrenör Şennur Sarıkaya son olarak spor etkinliklerinin Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Ünye Belediyesi Kadınlar Lokali’nde 11.30-13.00 saatleri arası ile Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri ise 13.30 Plates, 14.30 Step ve 19.00’da ise Zumba dersleri olarak devam ettiğini sözlerine ekledi.

Bu Haber http://www.unyekent.com/haber/print.php?haberno=53775 Adresinden 21.01.2018 Tarihinde Yazdırılmıştır.