Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
Mehmet Dönmez, TM Kırıkkalespor’da

Antrenörlük yaşantısına Ünye 1957 Spor’da başlayan ve geçtiğimiz sezon Ordu Amatör Lig şampiyonluğu ile Bal Ligi’ne yükselme sevinci bir arada yaşayan Mehmet Dönmez, yeşil-beyazlı takımla yolları ayrıldıktan sonra ikinci durağı Türk Metal Kırıkkalespor oldu.


Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren ve lider Kırşehirspor’un hemen 1 puan gerisinde 2. Sırada yer alan Türk Metal Kırıkkalespor ile anlaşmaya varan Mehmet Dönmez ayağının tozuyla gittiği Kırıkkale’de görevine başladı. Türk Metal Kırıkkalespor’da Teknik Direktör Kemal Dulda’nın yardımcısı olan Mehmet Dönmez antrenörlük yaşantısında ilk kez Ünye dışında bir deneyim yaşayacak. Mehmet Dönmez’in yardımcı antrenör olarak görev yaptığı TM Kırıkkalespor’da Teknik Sorumlu Kemal Dulda ismi yabancı değil. Teknik Direktör Kemal Dulda, 2011-2012 sezonunda Ünyespor’da Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup’ta yeşil-beyazlı formayı giymişti. Kemal Dulda, Ünyespor forması ile biri Türkiye Kupası olmak üzere toplam 11 maçta görev yapmıştı.


TM Kırıkkalespor Teknik Sorumlusu olarak göreve getirilen Kemal Dulda’nın yardımcılıklarını Mehmet Dönmez ve Erol Yenin yapacak.


 


 


 

Bu Haber http://www.unyekent.com/haber/print.php?haberno=53787 Adresinden 23.01.2018 Tarihinde Yazdırılmıştır.