HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
13 Nisan 2021 Salı
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
4 Şubat 2021 Perşembe Saat: 10:32

Ünye Gücü’nün Erasmus Sports Projesi başladı

Ünye Gücü Kulübünün de ortağı olduğu Avrupa Birliği Erasmus Sports "Sporda Cinsel Tacizin Önlenmesi, Tespiti ve Mücadelesine Yönelik Bütünleşik Yaklaşım” Projesi başladı.
Ünye Gücü’nün Erasmus Sports Projesi başladı

Yunanistan, Atina Teselya Üniversitesi'nin başlattığı ve Ünye Gücü Kulübünün de ortağı olduğu Avrupa Birliği Erasmus Sports "Sporda Cinsel Tacizin Önlenmesi, Tespiti ve Mücadelesine Yönelik Bütünleşik Yaklaşım” Projesi başladı. Projenin ilk toplantısı pandemi nedeniyle Zoom üzerinden online olarak yapıldı.

 

Ünye Gücü Kulübü tarafından konuyla ilgili olarak şöyle denildi;

 

Ünye Gücü Futbol Kulübünü Esra Gerçeker ile Muhammet Kışla temsil etti

 

“Online toplantıda, 2020 yılı Avrupa Birliği Erasmus Sports Projesine Türkiye’den katılan tek kulüp olma özelliği taşıyan Ünye Gücü Futbol Kulübünü Tanıtım ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Esra Gerçeker ile Kadın Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Muhammet Kışla temsil etti.

Yunanistan Teselya Üniversitesi koordinatörlüğünde İrlanda, İtalya, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi ve Türkiye’den toplam 11 ortaklı projenin online toplantısını koordinatör üniversite yetkilisi Dimitrios Rousis yönetti. 24 ay sürecek projenin aşamalarının ve proje ortaklarının yapacağı çalışmaların anlatıldığı toplantıda proje ortakları organizasyonlarını tanıtan sunumlar yaptılar. Ünye Gücü Futbol Kulübü’nün tanıtım sunumunu ise Tanıtım ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Esra Gerçeker yaptı. İngilizce olarak yaptığı sunumda proje ortaklarına hitap eden Esra Gerçeker, 19 Aralık 2016 tarihinde kuruluşu yapılan Ünye Gücü Futbol Kulübünün kuruluş amaçlarını, hedeflerini, kulübün sosyal ve sportif projelerini, aktif sporcu sayılarını anlattığı sunumda Hüseyin Gerçeker başkanlığında faaliyetlerini sürdüren kulübün yönetim yapılanması hakkında bilgiler verdi.

Yunanistan, Atina Teselya Üniversitesi'nin başlattığı ve ortağı olduğumuz Avrupa Birliği Erasmus Sports "Sporda Cinsel Tacizin Önlenmesi, Tespiti ve Mücadelesine Yönelik Bütünleşik Yaklaşım” Projesinin ikinci toplantısı 11 Şubat tarihinde yine online olarak gerçekleştirilecek. İki yıl sürecek proje ülkeler arası seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından İtalya, İrlanda, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi ve Türkiye’de yüz yüze toplantılarla devam edecek.

 

Hareket alanımızı genişletme hedefindeyiz

Kadınlar Futbol ve Voleybol branşlarında Türkiye 2.Liginde mücadele eden kulübün masa tenisi tescilinin de bulunduğunu ifade eden Tanıtım ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Esra Gerçeker, “Bir sosyal ve sportif proje olarak faaliyetlerini sürdüren kulübümüz genç kızlarımızın ev kadınlarımızın sosyal ve sportif alanlarda aktif katılımlarını sağlamak amacıyla sivil toplum örgütleri ile işbirliği yaparak ortak projelerde hareket alanlarını genişletme hedefindedir” dedi.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 830 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Ünye, Gücü’nün, Erasmus, Sports, Projesi, başladı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler