HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
21 Eylül 2021 Salı Saat: 12:34

Ünye Gücü FK, İrlanda’da…

‘Sporda Cinsel Taciz ve İstismarı Önleme’ projesi kapsamında Ünye Gücü Kulüp Başkanı Ecz. Hüseyin Gerçeker ile Proje Yürütme Kurulu üyesi Ecz. Esra Gerçeker, İrlanda’nın Başkenti Dublin’deki toplantıya katıldılar.
Ünye Gücü FK, İrlanda’da…

Ünye Gücü FK tarafından yürütülen ‘Sporda Cinsel Taciz ve İstismarı Önleme’ projesi kapsamında Kulüp Başkanı Ecz. Hüseyin Gerçeker ile Proje Yürütme Kurulu üyesi Ecz. Esra Gerçeker, İrlanda’nın Başkenti Dublinde düzenlenen toplantıya katıldılar.

 

Konuyla ilgili olarak, “Merhaba Dublin’ başlığı ile Ünye Gücü FK tarafından yapılan sosyal medya açıklamasında, “Ve Dublin'den anlık toplantı görüntüsü. ‘Sporda Cinsel Taciz ve İstismarı Önleme’ projesi ilk yüz yüze toplantımızda Kulüp Başkanı Ecz. Hüseyin Gerçeker ve Proje Yürütme Kurulu Üyesi Ecz. Esra Gerçeker düzenlenen toplantıda… Ünye Gücü FK İrlanda'da böylesi özel bir projede ülkemizi temsil ediyor.” ” denildi.

 

Kulüp 2. paylaşımını yaptı…

Ünye Gücü FK konuyla ilgili ikinci paylaşımında ise şunları ifade etti;

"Sporda Cinsel İstismar ve Tacizi Önleme" Projesi'nde ilk buluşma İrlanda'nın başkenti Dublin'de. Dublin'de tüm ortakların temsilcileri proje hakkında görüşmek ve sonraki adımları belirlemek için toplanıyoruz.

Kulübümüz Dublin'de en üst düzeyde temsil ediliyor. İlk yüz yüze toplantıda Kulüp Başkanımız Hüseyin Gerçeker ve kulüp üyemiz Kadınelidokunuyordu Dernek Başkanımız Esra Gerçeker bizi temsil edecekler. Sporda Cinsel İstismar ve Tacizi Önleme konusunda ülke politika belgemizin sunumu Proje Yürütme Kurulu Üyemiz Esra Gerçeker tarafından yapılacak...

 

 

 

 Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 393 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Ünye, Gücü, FK, İrlanda’da…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler