HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
22 Eylül 2021 Çarşamba Saat: 11:40

Amatör Kulüplere nakdi yardım müjdesi…

Ordu 1. Amatör Lig’de 2021-2022 futbol sezonu öncesinde kulüplerimize nakdi yardım müjdesi.
Amatör Kulüplere nakdi yardım müjdesi…

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Başkanı Metin Kır ve yönetim kurulu üyelerinin yaptıkları görüşme sonrasında, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek tarafından amatör kulüplere liglere katılım bedellerinin karşılanması sözü verildi.

-400 TL nakdi yardım… -

Metin Kır, Federasyon yönetim kurulu üyeleriyle birlikte futbol kulüplerine katkı sağlamak adına çalışmalara devam ettiklerini, yapacakları çalışmalarla amatör kulüplerin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik koşullar dikkate alındığında birçok kulübün sıkıntılı olduğunun farkında olduklarını ifade eden Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır, “Bu bağlamda yapmış olduğumuz girişimler sonucunda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek tarafından amatör kulüplerimizin liglere katılım bedellerinin karşılanma sözünü aldık. Yine daha önce TFF ile yapmış olduğu görüşmeler neticesinde 2004 ve daha büyük doğumlu futbolcularının transfer işlemlerinde Türkiye Futbol Federasyonuna yatırmaları gereken ücretlerin 200 TL’den 150 TL olması kararlaştırılmıştı. Sezon öncesi kulüplerimizin mağdur olmamaları bakımından transfer harcından 50 TL indirim sağlanmıştır. Buradan kulüplerimize destek olan başta TFF olmak üzere Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek’e yönetim kurulumuz ve kulüplerimiz adına teşekkür ederim. Yeni sezon öncesi liglere katılım bedeli olan toplam 400 TL’nin kulüplerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Yatırdıkları 400 TL iade edilecek

Kır, liglere katılacak olan kulüplerin 200 TL TFF hesabına ve 200 TL Federasyonumuz hesabına ücretleri yatırarak, katılım formları ve dekontları teslim ettiklerinde 400 TL kulüplerimize iade edileceğini sözlerine ekledi.

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 181 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Amatör, Kulüplere, nakdi, yardım, müjdesi…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler