HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
14 Ekim 2021 Perşembe Saat: 12:06

Sahalarımız maçlara hazır…

İl Spor Müdürü Mustafa Genç, maçlar öncesi kulüplerin isteği doğrultusunda sahaların maçlara hazırlandığını, hazırlanmadığı ile ilgili bir talebin kendilerine ulaşmadığını söyledi.
Sahalarımız maçlara hazır…

Ordu İl Gençlik ve Spor müdürü Mustafa Genç konuyla ilgili açıklamasında, “İlimiz tüm spor tesisleri kulüplerimizin ve halkımızın hizmetindedir. Özellikle Lig Maçlarındaki mücadele eden Kulüplerimizin istek ve taleplerinin yerine getirilmesi tesis çalışanlarına talimatlandırılmıştır.
Kulüplerimizden gelen tüm taleplere imkanlar ölçüsünde yardımcı olunmuştur ve olunmaya devam edilmektedir.
Özellikle Futbol Lig maçlarının devam ettiği 19 Eylül Stadyumunda Ligin başladığı haftadan beri sürekli son 4-5 gün hariç yağmur yağdığı ve her hafta, kimi zaman 4-5 günde bir maçların oynandığı göz önünde bulundurulursa sahada oluşan bozulmaların bakımdan kaynaklanmadığı anlaşılacaktır.
Tüm personelimizle birlikte takımlarımızın başarılı olması için çalışmalarımız özveri ile devam etmektedir. Sahaya ekim ayının başında yapılan ara çim ekimi maç trafiğinden dolayı henüz bir iyileştirme sağlamamıştır.
 Teknik personelimiz tarafından tüm maçlar öncesi kulüplerimizin isteği doğrultusunda sahanın biçimi ve silindir işlemi yapılmakta olup, yapılmadığı ile ilgili bir talep il Müdürlüğümüze ulaşmamıştır.
Kötü hava şartları yüzünden bir çok futbol sahasında benzer durumlar yaşanmaktadır Süper Lig Sahaları da dahil.” dedi.

 

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 130 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Sahalarımız, maçlara, hazır…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler