HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Kullanışlı
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
6 Haziran 2020 Cumartesi
Fındık Fiyatı


24.00 TL - 26.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
19 Ekim 2019 Cumartesi Saat: 18:20

Judoyla spora başlama projesi uzatıldı

Türkiye Judo Federasyonu'nun Ordu'da hayata geçirdiği "Erken Yaşta Judoyla Spora Başla" projesi, 2023 yılına kadar uzatıldı.
Judoyla spora başlama projesi uzatıldı

Türkiye Judo Federasyonu'nun Ordu'da hayata geçirdiği "Erken Yaşta Judoyla Spora Başla" projesi, 2023 yılına kadar uzatıldı.

Judo Federasyonu'nun; Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü bünyesinde, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa hazırladığı "Erken Yaşta Judoyla Spora Başla" projesi devam edecek. 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Ordu'da başlatılan projenin 2023'e kadar uygulanması için imzalar atıldı. 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda hazırlanan protokol için imza töreni düzenlendi. İmza törenine Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ile Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Recep Kara katıldı.

Uluslararası takdir...

Federasyon Başkanı Huysuz, projenin Uluslararası Judo Federasyonu'nca (IJF) takdir edildiğini ifade ederek, "Çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak kalması, özgüvenlerinin ve kişisel gelişimlerinin en sağlıklı spor olan judo ile gelişmesine katkısı olacaktır" diye konuştu. Çocukların erken yaşta spora başlaması, kötü alışkanlıklardan korunması ve beden-ruh gelişiminin bir bütün halinde ilerlemesine katkı sağlanmasını amaçlayan projenin olumlu katkıları olacağını kaydeden Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş ise şunları söyledi: "Bu proje sonunda özgüveni yüksek, karar verme becerisi gelişmiş, hızlı ve doğru karar verebilen bireyler yetiştirilmiş olacaktır. Öğrencilerimizin spora olan ilgilerinin artırılması ve böylelikle kişisel gelişimlerinin sağlanması bakımından önemli olan judo sporu ilimizde yaygınlaştırılacaktır." dedi.

Bu haber toplam 242 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Judoyla, spora, başlama, projesi, uzatıldı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler