HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
1 Aralık 2020 Salı
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
20 Ekim 2020 Salı Saat: 11:10

Ordu’da uyuşturucu kullanımı ve ticaretine geçit yok

Narkotik polis ekipleri uyuşturucudan 14 şahıs yakaladı.
Ordu’da uyuşturucu kullanımı ve ticaretine geçit yok

Narkotik polis ekipleri uyuşturucudan 14 şahıs yakaladı. Şahısların 12’sine uyuşturucu madde kullanmaktan, bir şahsa uyuşturucu ticareti yapmaktan, bir şahsa uyuşturucu madde kullanımını kolaylaştırmak ve özendirmekten işlem yapıldı.

 

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından 12 ile 18 Ekim tarihleri arasından yapılan operasyonlarda 14 şahıs yakalanmış olup, şahısların 12’sine uyuşturucu madde kullanmaktan, bir şahsa uyuşturucu ticareti yapmaktan, bir şahsa uyuşturucu madde kullanımını kolaylaştırmak ve özendirmekten işlem yapıldı.

Ayrıca operasyonlarda yapılan aramalarda çeşitli türlerde 14 gram uyuşturucu madde ile 4 adet sentetik ecza hapı ele geçirildi.

8 Ekim 2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüpheli bir şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanımını kolaylaştırmak ve özendirmekten dolayı adli işlem yapıldı.

12 Ekim 2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 3 gram sentetik kannabinoid maddesi ele geçirildi; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

14 Ekim 2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 1 gram esrar maddesi ele geçirildi; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

15 Ekim 2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 3 şüpheli şahsın üzerlerinde yapılan aramada 5 gram esrar maddesi ele geçirilmiş olup; 1 şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adlı işlem yapılmış, şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır. Şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

16 Ekim 2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce şüpheli 1 şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

16 Ekim 2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce şüpheli 1 şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

18 Ekim 2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada 2 gram esrar maddesi ele geçirildi; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

Ünye’de uyuşturucu operasyonu

14 Ekim 2020 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 2 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 1 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

14 Ekim 2020 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan 1 şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada 4 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

16 Ekim 2020 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 1 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 1 gram esrar maddesi ele geçirildi; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

16 Ekim 2020 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 3 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 1 gram esrar maddesi ele geçirildi; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı. 

Bu haber toplam 108 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler