HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat
19 Kasım 2020 Perşembe Saat: 19:02

4. Sınıf öğrencisinden sağlıkçılara anlamlı mektup!

Tekkiraz İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Nisanur Okuyucu sağlık çalışanlarına destek olup moral vermek için mektup yazdı.
4. Sınıf öğrencisinden sağlıkçılara anlamlı mektup!

Bu süreçte özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının gösterdiği çabaya dikkat çeken Tekkiraz İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Nisanur Okuyucu, yazdığı mektupla her birine ayrı ayrı teşekkür etti.

Nisanur Okuyucu mektubunda şu ifadeleri kullandı,

“En başta virüsle savaşan kahramanlarımızı kelimeler, cümleler anlatamaz, sonsuz teşekkürler. Mesela işi olmayıp dışarı çıkanlar, virüs kapanlar onlar sizi kurtarmak için ne kadar çabalıyorlar.. Maske takmak size zor geliyor değil mi? Onlar kaç kat kıyafet, maske takıyorlar. Kiminin kulakları yara bere içinde, kimi ter içinde kalmış. Yazık değil mi onlara… Bencil davranmayın işiniz yoksa dışarı çıkmayın. Hava alacağım, cümlesini bahane yapmayın. Düşünün hemşirelerin, doktorların saate bakacak vakti yok.”

“Siz geleceği aydınlatan kahramanlarsınız. İnşallah en kısa zamanda bu zorlu süreç biter ve sizlerde sevdiklerinize kavuşursunuz. Tüm sağlık çalışanlarına yoğun ilgi ve emekleri için sonsuz teşekkürler.”

“Siz siz olun 14 kurala uyun. Maskenizi ipinden tutup takın, dezenfektan kullanın, işiniz olmadığı sürece dışarı çıkmayın. Mesafenizi koruyun akrabanız bile olsa sarılmayın. Bunları yaparak sağlık çalışanlarımızın yükünü azaltalım.”

Okuyucu yazdığı mektubu okul idaresine teslim etti. Okul idaresi mektubu Ünye Devlet Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarına ulaştıracak.

 

Ünye KENT HABER

Bu haber toplam 536 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler