HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
20 Ocak 2021 Çarşamba
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
27 Kasım 2020 Cuma Saat: 11:59

Ünye, Avrupa FCL Ağına alındı

1 yıl önce Ünye Şehit İsmail Ustaoğlu Ortaokulu’nun kurduğu, Ünye’nin ilk, bölgenin ikinci, Türkiye’nin12. FCL sınıfı Avrupa FCL Ağına dahil okullar arasına girdi.
Ünye, Avrupa FCL Ağına alındı

Türkiye'nin 9., Karadeniz Bölgesi’nin ise 2. FCL sınıfı Ünye Şehit İsmail Ustaoğlu Ortaokulu’nda 1 yılk önce kuruldu. Ünye Şehit İsmail Ustaoğlu Ortaokulu’nda Avrupa FCL Ağına dahil okullar arasına girdi.

Konuyla ilgili Okul Müdürü Tuncay Osman Gök, “Avrupa FCL ağına Türkiye’den 12. okul olarak dahil olduk.Desteklerini hiç bir daim esirgemeyen Ünye Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özgür Tokgöz’e teşekkür ediyorum.”dedi.

FCL ağı nedir?

Esnek öğrenme alanlarına yönelik farklı çalışmalar arasında bağlantılar kurmak, fikir alışverişi ve iş birliğini teşvik etmek için Avrupa Okul Ağı (EuropeanSchoolnet), yenilikçi öğrenme laboratuvarları ve esnek öğrenme alanları için açık bir ağ kurmuştur.

“FCL Öğrenme Laboratuvarları Ağı” öğrenme alanlarının yönetimi, ticari ortaklıklar ve endüstri ile işbirliği, öğretmen eğitimi faaliyetleri gibi farklı konularda fikir alışverişinde bulunmaları için çeşitli katılımcıları bir araya getirmektedir.  Ağ üyeleri, FCL web sitesi ve çevrimiçi veya yüz yüze toplantılar yoluyla fikir alışverişinde bulunabilirler.

Avrupa Okul Ağı tarafından belirlenmiş kriterleri karşılayan öğrenme laboratuvarları/alanları, akreditasyon alarak bu ağa katılırlar. Akredite edilen ağ üyeleri FCL logosunu ve rozetini kullanabilir ve böylece çalışmalarının FCL ile bağlantısını tescillenmiş olarak gösterebilirler.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 351 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Ünye, Avrupa, FCL, Ağınaalındı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler