HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
10 Eylül 2021 Cuma Saat: 10:39

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık göreve başladı

Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi kapsamında Aydın-Germencik Kaymakamlığından Ünye’ye atanan Kaymakam Ayhan Işık göreve başladı.
Ünye Kaymakamı Ayhan Işık göreve başladı

Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri kararnamesiyle Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’in Aydın-Söke Kaymakamlığı’na atanmasıyla boşalan Ünye Kaymakamlığına atanan Aydın ili Germencik Kaymakamı Ayhan Işık, Ünye Kaymakamlığı görevine başladı.

Kaymakam Işık’ı Ünye Hükümet Konağı’na gelişinde kurum amirleri karşıladı. 

Işık, daha sonra kurum amirleri ile Kaymakamlık Toplantı Salonunda tanışma toplantısı düzenledi.

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, toplantıda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Ünye’de göreve başladığı için memnuniyetini ifade etti.

Ünye önemli bir potansiyeli bünyesinde taşıyor

Ünye’de önemli hizmetler yapıldığını ifade eden Işık, “Karadeniz’in incisi Ünye’de göreve başlamanın heyecanını yaşıyorum. Buraya gelmeden önce Ünye ile ilgili araştırma yapma fırsatım oldu. Ünye’de hakikaten önemli hizmetler yapılmış onu gördüm. OSB kısa zamanda hayata geçirilmiş. Önemli tarihi potansiyeli olan bu ilçede tarihi eserlerle ilgili çalışmamalar yürütülmüş. İlçemiz esas itibari ile turizmden, sanayiye, tarıma önemli bir potansiyeli bünyesinde taşıyor.” dedi.

-“Yönetimde, yönetişim anlayışını önemsiyorum” --

Birlikte yönetişim kavramını önemsediğini vurgulayan Kaymakam Işık, şunları söyledi:

“Biz hep birlikte Ünye’mizi daha ileriye götürmek için çalışacağız. En ücra köşede yaşayan vatandaşımıza kadar hep birlikte ulaşma gayreti içerisinde olacağız. Özellikle yönetimde, yönetişim anlayışını önemsiyorum. Kararlarımızı alırken, kararlara konu olan bütün paydaşlarımızla istişare içerisinde olacağız. Kamu hizmetlerini etkin, verimli ve süratli bir şekilde yerine getirme gayreti içerisinde bulunacağız. Bizim önemli bir hizmet alanımızda emniyet ve asayiş. Emniyet ve asayişin tesisi noktasında her zamanki hassasiyetimizi devam ettireceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde Ünye’mizi daha ileriye götürmek daha yaşanır bir ilçe haline getirmek için çalışacağız.”

Ünye KENT Haber


Bu haber toplam 445 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Ünye, Kaymakamı, Ayhan, Işık, göreve, başladı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler