HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
24 Kasım 2021 Çarşamba Saat: 10:50

Vali Sonel’den Öğretmenler Günü ziyareti…

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Öğretmenler Günü münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu’nu ziyaret etti.
Vali Sonel’den Öğretmenler Günü ziyareti…

Konuyla ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan paylaşımda; “Valimiz Sayın Tuncay Sonel, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'nu ziyaret etti.

Ziyarette ilimizde görev yapan tüm öğretmenlerimiz adına Müdürümüzün Öğretmenler Günü'nü kutlayan Valimiz Sayın Tuncay Sonel, "Öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar kıymetli, dünyanın her yerinde en itibarlı ve onurlu mesleklerin başında yer almaktadır. Öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi sevgi ve fedakârlıkla, bilim ve teknolojiyi kullanan, insana saygılı, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerini bilen, bilimin ve aklın yol göstericiliğinden ayrılmayan çağdaş bireyler olarak yetiştiren ve bu doğrultuda geleceğe hazırlayan kutsal bir görevin mensuplarıdır. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin her köşesinde ve Ordu'muzda büyük bir özveriyle görevlerini ifa eden değerli öğretmenlerimizin ve fedakarca görevlerini yapıp emekliye ayrılan öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü" nü kutluyorum." dedi.

Öğretmenler Günü kapsamında Müdürlüğümüzü ziyaret eden Valimiz Sayın Tuncay Sonel, ilimiz eğitim öğretim durumu ve yürütülen çalışmalarla ilgili Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'ndan bilgi aldı. Müdürümüze görevinde başarılar ve kolaylıklar diledi. 

Müdürümüz Vargeloğlu, "Eğitim camiamızdan ve öğretmenlerimizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, öğrencilerimize her zaman sevgiyle yaklaşan Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi arz ederim." dedi. 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 107 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Vali, Sonel’den, Öğretmenler, Günü, ziyareti…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler