HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
27 Kasım 2019 Çarşamba Saat: 11:17

Ünyeli öğrenciler Trabzon’da keşif yaptı…

Ünye Atatürk Anadolu Lisesi ile Ünye Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi, eTwinning projesi kapsamında Trabzon’a ortak kültürel gezi düzenledi.
Ünyeli öğrenciler Trabzon’da keşif yaptı…

 Ünye Atatürk Anadolu Lisesi ile Ünye Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi, eTwinning projesi kapsamında Trabzon’a ortak kültürel gezi düzenledi. 

Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Muammer Öztürk' ün öncülüğünde, Ünye Atatürk Lisesi Müdürü Mustafa Bilgin' in katkılarıyla eTwinning projesi kapsamında Trabzon gezisi düzenlendi.

Coğrafya Öğretmeni Sibel Yağışan, İngilizce Öğretmeni Hüseyin Kırman ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Feyza Aras’ın rehberlik ettiği geziye Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden 6, Ünye Atatürk Lisesi'nden 4 öğrenci katıldı.

Gezide ziyaret için tarihi, coğrafi ve dini kültürel değerler gezildi.

Gezilen yerlerle ilgili bilgilendirme yapıldı

Coğrafya Öğretmeni Yağışan, Sera Gölü ziyaretinde gölün oluşumuyla ilgili bilgiler verirken; İngilizce Öğretmeni Kırman Atatürk Köşkü ve Ayasofya ziyaretlerinde öğrencilerle mekânlar hakkında İngilizce sohbet gerçekleştirdi.

Mekanların kültürel özellikleri hakkında paylaşımlarda bulunan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Feyza Aras, gezinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde gerçekleşmesinin de ayrıca sevindirici olduğunu ifade etti.

Yusuf Bahri İmam Hatip Lisesi öğrencisi Enes Güvenilir, gezinin tarih, coğrafya, kültür, teknoloji gibi farklı alanlara karşı öğrencilere farklı bakış açıları kazandırdığını dile getirdi.

Hem öğretmenler, hem de öğrenciler okulunun imkânlarını seferber eden Muammer Öztürk' e ve geziye katkı sağlayanlara teşekkür etti.  

Bu haber toplam 557 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler