HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Kullanışlı
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
28 Mayıs 2020 Perşembe
Fındık Fiyatı


24.00 TL - 26.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
20 Mayıs 2020 Çarşamba Saat: 16:12

Adıgüzel’den Enginyurt’a Çok Sert Sözler

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Bazı bekçilerin tavırlarını eleştirmesi üzerine kendisini eleştiren MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’a cevap verdi.
Adıgüzel’den Enginyurt’a Çok Sert Sözler

Bazı bekçilerin tavırlarını eleştirmesi üzerine kendisini eleştiren MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’a cevap veren CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, “Polise tokat atıp, hakaret eden birinden polis ve devlet sevgisi öğrenecek değiliz.” dedi. Adıgüzel, Enginyurt’un Ordu Valisi Seddar Yavuz’a destek vermesini de çarpıcı bilgiler vererek eleştirdi.     

 

“Polis dövenden öğrenecek bir şeyim yok”

 

MHP Ordu Milletvekili’nin kendisini ‘devlet düşmanı’ olarak ifade etmesine tepki gösteren CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel; bu tür söylemlerin bir milletvekiline yakışmadığını söyledi.

 

Mustafa Adıgüzel açıklamasında; “Hele ki polis tokatlayıp, hakaret eden birinden bu konuda öğrenecek hiç bir şeyimiz olamaz” dedi.

 

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, bazı bekçilerin yanlışlarını  eleştiren sözlerine tepki gösteren MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un kendisi için kullandığı ‘devlet düşmanı’  ifadesi ile ilgili açıklamada bulundu.

Polis tokatlayıp hakaret edenden öğrenecek bir şeyim yok

Mustafa Adıgüzel yaptığı açıklamasında; “Ben devlet düşmanıymışım. Bakın sayın Vekil. Siyaset yapma adına ölçüsüz laflar etmeyin. Ben milletvekiliyim. Milletin hakkını arıyor, millet adına görev yapıyorum. Ve devlet de millet için var. Eğer bir devlet görevlisi millete yanlışlık yaparsa uyarmak, doğru yola teşvik etmek sadece milleti değil devleti de korumaktır. Bu devleti kuran bir partinin hem de çok iyi tanıdığın milletvekiline bu tarz söylemleri kendine yakıştırabiliyor musun bilmem ama o dilinden düşürmediğin devletin vekiline yakışmıyor bilesin.

Hele ki polis tokatlayıp, hakaret eden birinden bu konuda öğrenecek hiç bir şeyimiz olamaz” dedi.

Ferrero’nun koruması gibi 

Bu kadar sorun varken Enginyurt’un sorunlar yerine kendisiyle ilgilenmesinin de ayrı bir muamma olduğunu ifade eden Adıgüzel sözlerini şöyle sürdürdü: “Düşünüyorum memleketin ve Ordu'nun bu kadar sorunu varken, insanlar işsiz, aşsız, salgın ayrı bir yandan, sayın Enginyurt neden bu kadar beni konuşuyor? İhtimaller: 1- Memleketten bi haber 2- Konuşacak başka bir şey bulamıyor 3- Halktan, doğrudan, emekten yana olanlar ile bir sorunu var. Ben ne zaman fındık desem, ben ne zaman Ferrero desem benim aleyhime konuşuyor.”

Fındığa 20 lira demek emeğe ihanettir

Adıgüzel çarpıcı açıklamasını şu sözlerle bitirdi:” Ben fındık için 25 TL dedim diye aleyhimde konuşuyor, 20 TL yeter diyor. Bu yıl 2020 de rekolte 500 bin ton civarında bekleniyor, geçen yıldan 300 bin ton eksik. Bu anda bile fındık 25 TL iken bu rekolte ile daha da yukarı fiyatlar oluşması muhtemel iken sen nasıl 20 TL telaffuz edersin. Hangi akılla ve kimin adına. Piyasa bugün bile 25 TL iken ve rekolte 300 bin ton geçen yıldan geride iken 25 TL’nin altında fiyat telaffuz etmek bu ülkeye de emeğe de ihanettir. Bu da böyle biline.”

Bu haber toplam 378 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Adıgüzel’den, Enginyurt’a, Çok, Sert, Sözler

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler