HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
10 Temmuz 2020 Cuma
Fındık Fiyatı


24.00 TL - 26.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
31 Mayıs 2020 Pazar Saat: 13:56

Adıgüzel, AK Parti’yi işaret etti!

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, parti içindeki fikir farklılığı ile ihtilafın ayrı şeyler olduğunu belirterek; “Eğer bir partinin içindeki ihtilafları konuşacaksak Ordu’daki Ak Parti’yi konuşmamız lazım” dedi.
Adıgüzel, AK Parti’yi işaret etti!

Oney Flaş FM’de katıldığı Haftanın Yorumu programında konuşan Mustafa Adıgüzel;  “Şuanda Ak Parti’nin Ordu’da kaç parti olduğunu bilen var mı? Bunu AK Partililer bile sayamaz haldeler” dedi.

 

AK Parti’nin Ordu’da, Belediye Başkanının-Milletvekiline, Milletvekilinin-Belediye Başkanına, Milletvekilinin-Milletvekiline bayrak açtığına işaret eden Adıgüzel, “Bu tabloyu herkes görüyor, biliyor” dedi.

 

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, Oney Flaş FM’de yayınlanan Haftanın Yorumu programında AK Parti içinde Belediye Başkanının-Milletvekiline, Milletvekilinin-Belediye Başkanına, Milletvekilinin-Milletvekiline bayrak açtığına işaret ederek, “Şuanda Ak Parti’de kaç parti olduğunu bilen var mı? Bunu AK Partililer bile sayamaz haldeler” dedi.

Fikir farklılığı başka, ihtilaf başka

Oney Flaş FM’de Musa Özgür Kıroğlu moderatörlüğünde, gazeteciler Ali Öztürk ve Hakan Korkmaz’ın katılımıyla gerçekleşen Haftanın Yorumu programına katılan Mustafa Adıgüzel kendisine Ali Öztürk tarafından sorulan, “Partinizin Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun aranızda ne var? İl Başkanlığı seçiminde farklı adaylar gösterdiniz. Ordu’da sahada birlikte görünmüyorsunuz.” sorusuna verdiği cevapta; “Fikir farklılığı olabilir, ama ihtilaf asla yok. Fikir farklılığı başka, ihtilaf başka şeydir. Herkes her şeyi aynı şekilde düşünmek zorunda değil. Fikir farklılığı olabilir. Bu aslında hem zenginlik hem de fırsattır. Çünkü farklı fikirleri söyleyeceksiniz ki aradan doğru fikir çıksın. Ama ihtilaf öyle değildir. İhtilaf huzuru bozar, kargaşaya yol açar.

Herkes üzerine düşen görevi yapar

Biz takım arkadaşlarımızla bir yandan farklı konulardaki farklı fikirlerimizi icra ederken, uygulamada da bir birimizin açığını kapatırız. Sn. Torun Genel Merkezde üzerine düşen görevleri yapar, biz de Mecliste üzerimize düşen görevleri yaparız. Yerelde onun etki ettiği söylemesi, değinmesi gereken konular vardır. Benim değinmem, söylemem gereken konular vardır. Biz bu şekilde bir birimizin açığını kapatan çalışmalar yaparız. Ayrıca fikir ayrılıklarımızı sahaya yansıtmayız. Herkes bir ekip ruhu içinde görev yapar.

Bizim aramızda yaşanan ihtilaf değil

Dediğim gibi bizim aramızda fikir ayrılığı olsa da ihtilaf olmaz, aksine işbirliği olur. Örneğin referandumda Seyit Bey beni aradı, sahada çalışıp çalışamayacağımı sordu. Tabi Genel Merkezdeki büyük yükü nedeniyle Ordu’ya çok vakit ayıramayacaktı. O zaman ben milletvekili değildim. 5 aylık eski milletvekiliydim. Özel bir hastanede dahiliye uzmanı olarak görev yapıyordum. Dedim ki, hemen istifa edeyim. Referandum çalışmaları için hastaneden istifa ettim. 45 gün sahada koştum. Kısacası bizde fikir farklılığı olur, ama itilaf olmaz” dedi.

“Parti içi ihtilafı konuşacaksak Ordu’daki AK Parti’yi konuşmamız lazım”

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, “Eğer parti içi ihtilafları konuşacaksak Ordu’daki Ak Parti’yi konuşmamız lazım” dediği konuşmasına şöyle devam etti;

 “Şu anda Ak Parti’nin Ordu’da kaç parti olduğunu bilen var mı? Ordu’daki AK Parti’de, Belediye Başkanının-Milletvekiline, Milletvekilinin-Belediye Başkanına, Milletvekilinin-Milletvekiline bayrak açtığını herkes biliyor, görüyor. Bu tablodan vatandaşa hizmet çıkar mı? Çıkmıyor işte. O halde siyasetçi farklı düşünmeyi; yol ayrılığına dönüştürmeyecek, ihtilaf yaratmayacak, işine odaklanacak, zamanını ve enerjisini memleketine, milletine hizmet vermek için kullanacak.” 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 923 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Adıgüzel, AK, Parti’yi, işaret, etti!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler