HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
18 Temmuz 2020 Cumartesi Saat: 21:45

“Ordu’nun geleceği çok parlak”

AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, Ordu Valisi Tuncay Sonel’i ziyaret için Ordu’ya geldi. Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ve Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da Milletvekili Berdibek’e eşlik etti.
“Ordu’nun geleceği çok parlak”

AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, Ordu Valisi Tuncay Sonel’i ziyaret için Ordu’ya geldi. Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ve Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da Milletvekili Berdibek’e eşlik etti.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran: “Ordumuzun geleceği çok parlak. Sayın Valimizin riyasetinde, sayın bürokrasimizin ve milletvekillerimizin elbirliği ile inşallah Ordumuz için çok güzel projeler yakındır. Bu projelerin gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yok. Burada da bu birlikteliği, bu heyecanı hep birlikte yaşadık.”

AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek: “Ordu çok şanslı, hem Vali niteliği, hem Bakanlarımız, hem Milletvekillerimiz noktasında çok şanslı. Önemli olan sizin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmanız.”

AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, Ordu Valisi Tuncay Sonel’i ziyaret için Ordu’ya geldi.Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ve Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da Milletvekili Berdibek’e eşlik etti.

Ordu ziyaretine Ünye’den başlayan ekip Yüzüncüyıl’da dondurma yedi, sahilde yürüyüş yaptı. Vatandaşlarla sahil boyunca sohbet eden heyet, iskeleden yat gezisi yaparak şehri denizden izledi. 

Bakan Yardımcısı Kıran; AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek’i Ünye’de ve Ordu’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını söyledi.

Fevzi Abimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz

Berdibek’in her zaman kendilerine rehberlik ettiğini ifade eden Kıran, “Ünye’miz ve Ordumuz için çok güzel bir gün. Vekilimiz sadece Türk siyasetinin değil, gerçekten Türkiye’nin de yaşayan bir efsanesi. Fevzi abimiz o hepimizin babası, ağabeyi. Ne zaman kim dara düşse her zaman kapısı çalınan, gerçekten yaşayan bir efsanedir. Dilinden çıkan cümleler gönlünden çıkan cümlelerdir. Bizlere her zaman rehberlik ediyor. Fevzi abimizi burada ağırlamaktan çok büyük bir gurur ve memnuniyet duyuyoruz.”dedi.

Valimizden umutluyuz

Vali Sonel’in Ordu’da heyecan yarattığını söyleyen Bakan Yardımcısı Kıran, “Ordu için son dönemde çok büyük bir heyecan var. Sayın Valimiz Ordumuza teşrif ettiği günden bugüne gerçekten Türkiye’nin her yerinden ‘Ordu çok şanslı’, ‘Çok güzel bir valiye kavuştu, çok güzel bir valisi var’ diye duyuyoruz. Fevzi abimiz de hem bizleri kırmayarak hem de sayın Valimize hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere Ünye’mize, Ordumuza teşrif ettiler.”diye konuştu.

Ordu ilinin geleceğinin çok parlak olduğunu belirten Kıran, şunları söyledi:

Çok güzel projeler yakın

“Ziyaretimize Ünye’den başladık. Çok güzel bir Ünye atmosfer ve çok güzel bir ortamdaYüzüncüyıl’dayerli dondurmamızı yedik, sahilde yürüdük, tekne turu yaptık. Bu turu yaparken de vekilimizle, bürokratlarımızla, Valimizle, kaymakamımızla kısa bir tur sırasında bile pek çok projeyi konuştuk. Ordumuzun geleceği çok parlak. Sayın valimizin riyasetinde, sayın bürokrasimizin ve milletvekillerimizin el birliği ile inşallah Ordumuz için çok güzel projeler yakındır. Bu projelerin gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yok. Burada da bu birlikteliği, bu heyecanı hep birlikte yaşadık. Bizler de bir nefer olarak her zaman şehrimizin hizmetinde olmaktan onur duyuyoruz. Sayın milletvekillerimizin çalışmalarına destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sayın valimizin projelerine katkı sunmaktan her zaman onur duyuyoruz. Bugün Ordu’nun önündeki parlak geleceği bir kez daha idrak etme şansı oldu. O heyecanı hep birlikte yaşadık. Fevzi abimiz de bugünden sonra artık fahri bir Orduludur.”

Hep birlikte başarı hikayesi yazacağız

Ordu Valisi Tuncay Sonel; Ordu'da hep birlikte başarı hikayesi yazacaklarını ifade ederek, “Onur konuğumuz Bingöl Milletvekilimiz Fevzi Baba. Hem büyüğümüz, ağabeyimiz, Fevzi Babamızır. Hakikaten gönül insanıdır. Sayın Bakanımızla, sayın ekibimizle birlikte Ordu’muzu, Ünye’mizi şereflendirdiler. Bu zamana kadar yapılanların üzerine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Büyükşehir Belediye başkanlığımızla, milletvekillerimizle, böyle Ordu’nun çok değerli bürokraside, iş dünyasındaki değerleri ile sayın Bakanımızla hep birlikte bir başarı hikayesi de burada yazacağımıza inancım tam”dedi.

AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, Ordu’nun şanslı bir olduğunu belirterek, şunları söyledi:

Ordu çok şanslı

“Ünye’de ciddi şekilde ilgi alaka gördük, teşekkür ediyorum. Buradan da Valimizin misafiri olarak Ordu’ya hareket edeceğiz. Ordu bu konuda çok şanslı, hem Vali niteliği, hem Bakanlarımız, hem Milletvekillerimiz noktasında çok şanslı. Tunceli’yi Tunceli yapan Valimizdir. Sayın Valimiz çalışmalarıyla takdire şayan. Sadece Tunceli’de değil, bölgede gönüllere taht kurmuştur. Burada da Orduluların gönlüne taht kuracağına eminiz. Önemli olan sizin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmanız.”

Ünye KENT Haber 


Bu haber toplam 1.080 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : “Ordu’nun, geleceği, çok, parlak”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler