HABER ARAMA
 • DOLAR5,2814
  % 0,08
 • EURO5,9676
  % -0,07
 • ALTIN224,3274
  % 0,64
 • BIST 100102.715
  % 0,57
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
 • Gayet Güzel
 • Kullanışlı
 • Beğenmedim
 • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
17 Şubat 2019 Pazar
Fındık Fiyatı


14 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
4 Temmuz 2018 Çarşamba Saat: 12:50

Ünye Belediyesi’ne ilk aday, Gündoğdu

Ünyeli gazeteci Ulvi Gündoğdu, Ünye’yi dönüştürmek için Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.
Ünye Belediyesi’ne ilk aday, Gündoğdu

Okuyorum Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ulvi Gündoğdu, basın mensuplarıyla Yüzüncü Yıl Aile Çaybahçesi’nde bir araya gelerek Ünye Belediye Başkanlığına adaylığını açıkladı.

“Büyüklerim görev verirse, görevden kaçmayız.” diyen Gündoğdu, Ünye’yi dönüştürmek için aday olduğunu söyledi.

-“Ünye’de ki en önemli dönüşüm evsel ve içsel dönüşüm olacaktır”-

4 yıl öncede belediye başkanlığına aday olduğunu hatırlatan Ulvi Gündoğdu, Ünye’nin dönüşümü için elini taşın altına koyacağını ifade ederek, şunları söyledi:

“Yine bundan 4 yıl önce adaylığımı açıklarken Ünye’de ilkleri gerçekleştireceğimi, Ünye’nin dönüşümü noktasında elimi taşın altına koyacağımı söylemiştim. Adaylık açıklamamdan sonra dediğim gibi elimi taşın altına koyarak önce kendimi sonra da çevremi dönüştürmeye başladım. Bu dönüşüm öylesine hızlı bir dönüşüm oldu ki; devamında da şahsımın Ünye’yi dönüştürebileceği fikri iyice pekişti. Evet Ünye’yi dönüştürmek için daha önce olduğu gibi, gerekli dönüşümleri ve gelişimleri mesleğimde ortaya koyduğum gibi yine bu çalışmalara devam edeceğim. Ünye’deki en önemli dönüşüm evsel ve içsel dönüşüm olacaktır. Biz bunu iyi biliyoruz. Her zaman iddia sahibi oldum. Bu konuda da iddia sahibi bir kardeşinizim. Evsel dönüşüm ve içsel dönüşüm konusunda hazırlanmış projelerimi Ünye üzerinde denemek istiyorum. Ünye’miz gibi ülkemiz de geride bıraktığımız 24 Haziran seçimlerinden sonra büyük ve hızlı bir dönüşüm içine girmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi ile bu dönüşüm daha da hızlanacaktır. Bizler de bu dönüşümün bir parçası olduğumuz için son derece mutluyuz. Ben dikkat ederseniz hiçbir parti ismi kullanmıyorum. Niye çünkü memlekete hizmet etmek sadece parti isimleriyle olmaz. Hep söylediğim gibi bu memleketin ali menfaatleri için biz her zaman göreve hazırız. Görev istemeyiz ama tarafımıza bu anlamda bir görev tevdii edilirse de bundan kaçmayız. Ben Ulvi Gündoğdu olarak Ünyeli hemşerilerimin ve devlet büyüklerimizin emrindeyim.”

“Ünye’mizde şuan korku politikası hakim”

Ünye’nin yeniden tasarıma ihtiyacı olduğunu ifade eden Ulvi Gündoğdu,  “Şunu da belirtmek isterim ki Ünye’mizde şuan korku politikası hakim. Bu korku politikasının bir an önce son bulması gerekiyor. Kaygılarla bu iş ne kadar sürebilir. İnsanların huzursuzluğu hat safhada. Huzursuzluğun olduğu bir yerde içsel dönüşüm olmaz. İçsel dönüşümün olmadığı yerde de toplumsal dönüşüm olmaz. Biz ise huzursuzluğu da dönüştürmek için buradayız. Allah ömür verdikçe de burada olmaya devam edeceğiz. Hep Ünye’de olduk, bundan sonra da Ünye’de olmaya sizlerle olmaya devam edeceğiz. Niye çünkü Ünye’nin yeniden tasarıma ihtiyacı var. Bir şeyi tasarlamak için önce onu dönüştürmeyi iyi bilmeniz gerekiyor. İşte bu noktada biz varız. Biz geliştirerek ve dönüştürerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ben Ünye'nin basını Ulvi Gündoğdu olarak kendini dönüştürmüş Ulvi Gündoğdu olarak söylüyorum ki Ünye'yi dönüştürebilirim.” dedi.

-“Koltuk meraklısı değilim”-

Ünye’ye hizmet etmek için yola çıktığını belirten Gündoğdu, koltuk meraklısı olmadığını ifade ederek şöyle konuştu:

“Bakın ben koltuk meraklısı bir kardeşiniz değilim. Ben masanın orasında da yer aldım, burasında da yer aldım. Sahada da oldum, masa başında da oldum. Tüm bilgim, birikimim, deneyimim ve tecrübelerimle bundan sonra da Ünyeli hemşerilerimin hizmetinde olmaya devam edeceğim. Hemşerilerim bana ne görev verirse, beni nerede görmek isterlerse ben orada olacağım. Çünkü görevden kaçmak bize yakışmaz. Biz hiç görevden kaçan olmadık. Kısır uğraşlar içinde olanlar görevden kaçabilir ama biz kaçmayız. Dolayısıyla Ulvi Gündoğdu hiçbir zaman görevden kaçmamış bir kardeşinizdir. Bundan sonra da görevden kaçmayacağımı beni ve çalışmalarımı yakından takip eden tüm kamuoyunun bilmesini istirham ediyorum. Çünkü biliyorum ki dönüşmeyen tek şey dönüşümdür. Biz hemşerilerimizle birlikte Ünye’yi dönüştüreceğiz.”

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 1.321 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Ünye, Belediyesi’ne, ilk, aday, Gündoğdu

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler